iPhone 8 — все про новинку —

iphone 8
iPhone 8 — умовне позначення нового гаджета, встановлене сьогодні в пресі. Певні джерела заявляють, що пристрій може називатися iPhone Х (бо, «вісімка» — ювілейне 10-те покоління iPhone), або iPhone Edition. Однак, підприємство з Купертіно навряд чи стане руйнувати концепцію назв своєї продукції. Може бути, iPhone 8 так і буде називатися.

Дата виходу iPhone 8

Терміни релізу нововведення — це окрема тема. Наприклад, відповідно до даних Deutsche Bank, iPhone8 може не вийти в цьому році. Вихід може бути перенесений на зиму, а, може, і на весну 2018 року. Причина цього, згідно промов фахівців, з труднощами поставок комплектуючих пристрою. Apple раніше доводилося переносити дату випуску власних товарів через цю обставину — так і було з першим поколінням Apple Watch. Кажуть і про технічні труднощі в проектуванні нового телефону, що може відсунути термін випуску iPhone 8. Однак, інший авторитетний ресурс — фахівці Morgan Stanley, заперечують інформацію Deutsche Bank. Згідно їхню думку, випуск буде в кінці вересня. Але уникнути традиційного нестачі, на жаль, не вийде. Мабуть, до закінчення 2017 року купити iPhone 8 буде непросто.

Все що ізветно про дизайн і розмірах

Раніше планувалося, що iPhone 8 спіткає глобальний редизайн — і в перший раз ми побачимо телефон Apple зовсім несхожим з усіма попередниками. Планувався вигнутий дисплей (привіт чутками з часів розробки iPhone 6), але його не буде. «Шпигунські» фото і інші інсайдерські джерела даних заявляють про те, що «вісімка» за зовнішнім виглядом не буде сильно відмінним від «сімки». Основна відмінність — дисплей, який охоплює майже весь фронталі апарату, через що Apple відмовиться від механічної клавіші Home, змінивши її екранним аналогом (що ж буде поруч з дактилоскопічний вимірником — окрема тема). Рамок у дисплея майже не буде, але все ж залишиться звичайний плоский екран. Основним матеріалом корпусу, ймовірно, буде скло. Про це вже говорили фахівці, що володіють доступом до вагомим джерел інформації. Залишається розраховувати, що це скло буде менш схильним до подряпин, як iPhone 7 в забарвленні JetBlack. Що ж до розмірів, то тут можна сказати, що «вісімка» буде трохи більше «сімки». Точні дані назвати поки важко. З забарвленням новинки теж нічого не ясно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector