Як перевести флешку з FAT32 в NTFS або з NTFS в FAT32

Багато користувачів персональних комп’ютерів при роботі c USB-приладами стикаються з проблемами. Наприклад, при перенесенні об’ємного файлу він відмовляється проводити передачу. Це означає, що потрібно поміняти ФС (файлова система).

Три кращих способу конвертувати файлову систему флешки між NTFS і FAT32

Найбільш простий спосіб, як флешку перевести з FAT32 в NTFS — звичайне форматування, вибравши зручну для людини ФС. Перед проробляє операції необхідно зберегти всі необхідні дані на жорсткий диск ПК, оскільки при форматуванні з USB буде видалена будь-яка інформація.

Бувають випадки, коли необхідно моментально змінити систему, однак, під рукою немає жорсткого диска або іншого носія для скидання важливих даних. Як переробити флешку з FAT32 на NTFS без втрати даних? На щастя, в цьому випадку є рішення. За стандартом, на USB-накопичувачі встановлена ​​файлова система FAT32, але НТФС в порівнянні з нею краще за багатьма параметрами.

перший спосіб

Для успішного виконання завдання потрібно скористатися вбудованою програмою, яка призначена для цих цілей — Convert.exe. Докладні кроки:

 1. В першу чергу, користувачеві доведеться відкрити командний інтерпретатор, для цього в Пуск клікніть — «Виконати» — введіть в порожнє поле «cmd» — «ОК».
 2. Перед вами відкриється командний рядок, при необхідності потрібно змінити мовну розкладку на латинську.
 3. Далі необхідно продовжити рядок, для цього введіть convert: / fs: ntfs / nosecurity / x (наприклад, якщо накопичувача Провіднику E, то потрібно ввести наступне -convertE: / fs: ntfs / nosecurity / x).
 4. Закрити робоче вікно.Конвертація через командний рядок

Як зробити FAT32 флешку? Тим же способом, тільки замість / fs: ntfs ввести / fs: fat32, далі все також.

другий спосіб

Є ще варіанти, як перевести флешку в NTFS. Виконайте наступні дії:

 1. Викликати пусковий меню, відкрити панель управління — «Система», після чого відкриється діалогове вікно, в ньому потрібно знайти вкладку «Обладнання» — далі «Диспетчер пристроїв» — і в кінці «Дискові пристрої».«Дискові пристрої
 2. Знайдіть назву флешки і відкрийте її властивості, у вкладці «Політика» необхідно змінити режим на «Оптимізувати на виконання» і натиснути «ОК». Закрити всі діалогові вікна.
 3. За допомогою провідника знайти потрібний пристрій зберігання даних, клікнути по ньому ПКМ, після чого вибрати розділ форматування. У вікні буде знаходитися розділ «Файлова система», в ньому замість FAT32 потрібно вибрати НТФС.
 4. Відформатуйте пристрій, попередньо зберігши всю важливу інформацію, розташовану на ньому.Форматування флешки в NTFS форматі

Багато хто цікавиться, як перевести флешку в FAT32? Зробити це можна точно таким же способом, тільки в розділі файлової системи необхідно замість НТФС вибрати необхідну FAT32 і провести дію.

третій спосіб

Переступаємо до останнього варіанту, як зробити NTFS флешку. Для початку, на жорсткий диск потрібно зберегти всі дані, наявні на пристрої.

 1. HP USB Disk Storage Format Tool — необхідна для користувача утиліта, яку необхідно завантажити, встановити і запустити, після чого виконати наступні кроки.
 2. Після відкриття в отриманому списку пристроїв вибрати потрібну користувачу.
 3. Перед користувачем відкривається нове вікно, в якому він повинен вибрати індивідуальний варіант, для прискорення процесу можна поставити галочку «Швидке форматування», після чого всі важливі файли з накопичувача будуть видалені.Використання програми HP USB Disk Storage Format Tool

Нічого складного в проведенні подібних маніпуляцій немає, але деякі люди плутаються при виборі, і дуже часто очищають свої накопичувачі, що у багатьох випадках вельми плачевно. Перед проведенням будь-яких дій над USB-накопичувачів і потрібно спершу скопіювати всю інформацію на жорсткий диск.

Зміна системи на NTFS дозволить забути про проблему втрачених кластерів, підвищить термін служби пристрою і прискорить швидкість його роботи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector