Годинники Apple Watch 2 збірка, відгуки, чи варто купувати?

Apple Watch
Збільшення габаритів Apple Watch з випуском другої лінійки «розумних годин» не привернуло належної уваги споживачів. Цілком даремно, адже зміна маси і габаритів дозволило пристрою обзавестися GPS-датчиком, поліпшеною продуктивністю, але найголовніше — потужним акумулятором.

За рахунок доповненого GPS модуля годинник Apple Watch стали досить привабливі практично для всіх, хто стежить за своїм здоров’ям. Тому що крім кілометражу і часу пробіжки, годинник здатні простежити маршрут. Хоча запис пройденого шляху може бути корисна не тільки для пробіжок, адже ви можете відстежувати переміщення протягом дня і в разі потреби повернутися на будь-яке місце, де були. Але, скільки проживе акумулятор при постійно включеному GPS? Швидше це питання не потребує відповіді.

Фахівці c ремонтної компанії вирішили протестувати акумуляторну батарею, і відповісти на питання: чи дійсно автономність Apple Watch зросла на 35%, як це було заявлено компанією. Безсумнівно, обсяг блоку акумулятора Apple Watch істотно збільшився. За даними перевірки — на 32% замість заявлених 35%. Що також непогано позначиться на часі автономної роботи пристрою. Фахівці стверджують, що напевно заряду батареї вистачить на цілий день активного використання. Модуль Taptic Engine також збільшив габарити «розумних годин» в порівнянні з розмірами попередньої лінійки.

Крім водонепроникності, увагу інженерів привернула сама архітектура гаджета, датчик GPS і чіп S2. Принцип побудови Apple Watch 2 помітно покращився у порівнянні з першою лінійкою апаратів, що вплине на поліпшення ремонтопридатності при виході гаджета з ладу.

У загальному і цілому, варто сказати, що відгуки насичені негативом, які поширюють в мережі — не виправдані і для тих, хто може собі дозволити такий годинник принесуть набагато більше користі, ніж годинник в таку ж ціну від інших іменитих брендів. Звичайно ж це стосується тільки годин 2 серії, про першу зараз вже краще не згадувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector