Дзвінки по Wi-Fi у різних операторів: в чому вигода і як їх використовувати?

Wi-Fi Calling

Майже всі російські оператори стільникового зв’язку дозволяють здійснювати дзвінки через Wi-Fi, що може стати в нагоді в тих випадках, коли не ловить мобільний зв’язок або ви перебуваєте в роумінгу і хочете заощадити на розмовах.

Повноцінна підтримка Wi-Fi Calling на рівні обладнання є тільки у МТС, а інші оператори реалізували її через додатки. Для використання цієї функції потрібно лише щодо сучасний смартфон (iPhone 6s і новіше або майже будь-який апарат на Android), достатньо лише включити її в налаштуваннях. «Мегафон» і Tele2 випустили фірмові програми для таких дзвінків, а з іншими операторами можна використовувати месенджери з підтримкою дзвінків.

Дзвінки через Wi-Fi можуть стати в нагоді в різних життєвих ситуаціях:

  • Ви опинилися в іншому російському регіоні або за кордоном і майже весь час підключені до Wi-Fi (наприклад, в готелі або кафе). Ви можете здійснювати і приймати дзвінки по домашньому тарифом без роумінговій націнки.
  • Ви перебуваєте в тому місці, де не ловить стільниковий зв’язок, але доступний інтернет по Wi-Fi: метро, ​​віддалена від міста місцевість, склад, магазин, бункер і будь-яке приміщення з товстими стінами або глушилки частот стільникових мереж.
  • Ви потрапили туди, де ваш оператор не ловить зв’язок, але у вас є смартфон з іншим оператором і роздачею інтернету по Wi-Fi.

У випадку з МТС досить відкрити настройки стільникового зв’язку дозволити використання Wi-Fi для дзвінків.

МТС

З іншими операторами трохи складніше, доведеться встановлювати спеціальний додаток: для «Мегафона» (Android / iOS), Tele2 (Android / iOS) і і «СберМобайл» (Android / iOS). Ці додатки менш стабільні, ніж повноцінна операторська підтримка Wi-Fi Calling, тому в деяких випадках можуть виникати проблеми з вчиненням або прийомом дзвінків. Подібне додаток є і у МТС — MTS Connect (Android / iOS), а у «Білайну» такого додатка немає.

Якщо у вашого оператора може бути відсутня програма для голосового зв’язку через Wi-Fi, але вам хочеться економити на дзвінках, ви можете використовувати Skype або Viber. Ці месенджери дозволяють безкоштовно дзвонити іншим користувачам, а за гроші можна здійснювати дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони, в тому числі тим, у кого не встановлені такі програми. Skype також пропонує орендувати за додаткову плату виділений номер, який можна використовувати для вхідних дзвінків з телефонів. Виклики на нього можуть тарифікуватися за міжнародними тарифами.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector