Вийшло невелике оновлення Android O

Компанія Google випустила невеликий патч для тестової версії Android O Beta. Він займає кілька десятків мегабайт і виправляє помилки в роботі сервісу Android Pay.

Початкова збірка Android O Beta носить номер OPP2.170420.017, а цей патч збільшує його до OPP2.170420.019. Апдейт успішно встановлюється на смартфони Pixel, а з Nexus виникають проблеми — він скачується, але при перезавантаженні з’являється зелений робот з повідомленням Error.

Після установки цього оновлення у користувачів Android O Beta з’являється можливість здійснювати покупки через Android Pay. Крім того, з’явилося анонсоване на конференції I / O нововведення — тепер користувачі можуть додавати в Android Pay картки лояльності і подарункові сертифікати різних магазинів. Ймовірно, незабаром Google випустить ще один патч з аналогічним апдейтом для Nexus 5X і Nexus 6P.

Для установки тестової версії Android O необхідно вступити в програму Android Beta і почекати, поки на смартфон прийде повідомлення про можливість установки нової версії операційної системи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector