Дві сім карти і карта пам’яті в один слот. Варіанти? Що робити?


На даний момент величезна кількість смартфонів мають так званий «комбінований» слот для сім карт. Тобто, купуючи смартфон на 2 сім карти у вас є один слот в який можна вставити: або 2 сім карти, або одну сім карту і SD карту. Але якщо є пекуче бажання користуватися з картою пам’яті і обома сімки, то доведеться «вигадувати велосипед».

Зараз не будемо нікого звинувачувати. Але все ж збільшити той же слот в довжину на 5 міліметрів цілком реально. Як це було реалізовано в смартфоні Redmi Note 5A, але чому ж Xiaomi реалізувала даний слот лише в одному девайсі — не зрозуміло.

У той же час мобільні оператори з легкістю можуть випускати сім карту і карту пам’яті в одному пристрої. Це стає зрозуміло, коли ви розібралися з тим як влаштована сім карта, адже це повноцінний процесор зі своєю оперативною і постійною пам’яттю. А з огляду на цей факт, SIM має досить складну структуру, і додати в неї ще й карту пам’яті щодо просте завдання для будь-якого мобільного оператора.

Які альтернативи є на стадії покупки смартфона?


  • Найбільш очевидний варіант — це знайти смартфон з окремим слотом. Це можуть бути такі смартфони як Cамсунг (A5, A6, A7, A8). З китайських Xiaomi Redmi Note 5A, Lenovo Vibe P1, Huawei Y3 II. Є ще кілька штук, але проблема в тому, що в них або ціна захмарна, або їх взагалі не варто купувати. З цієї причини переходимо до другого варіанту.
  • Купити смартфон з великим об’ємом внутрішньої пам’яті. Поняття «з великим» безумовно суб’єктивне, але можна сказати, що для андроїда, гугл сервісів і базових програм Вам потрібно буде близько 16 гігабайт. Тобто для фото, відео та ігор нічого не залишиться. З цієї причини необхідно брати не менше 32, а краще 64 гігабайти. І в такому випадку для більшості людей карта пам’яті взагалі не знадобиться.

Що робити, якщо немає окремого слота для карти пам’яті?

Якщо смартфон вже на руках, то тут є 2 варіанти.

Перший. Досить поширений, але і небезпечний спосіб серед тих, хто не боїться зробити щось руками. Методика в народі отримала назву «бутерброд». Суть якої полягає в тому, що ми сточуємо частина товщини сім карти і частина товщини карти пам’яті (пластика). Поєднуємо 2 наявних об’єкта і вставляємо в телефон. Тут варто зауважити кілька важливих моментів:

  • Ремонт картоприймача телефону (навіть недорогого) коштує дорожче, ніж карта пам’яті, з цієї причини краще зіпсувати карту пам’яті, ніж телефон.
  • Якщо вирішили склеювати, то не розпочинайте до тих пір, поки не будете впевнені, що даний «бутерброд» поміститься в слоті.

  • Перед створенням «бутерброда» подивіться кілька роликів на YouTube. Нехай вони всі однотипні, але кожен внесе якусь ясність в процес. А можливо і відрадить Вас від цієї ідеї.

Другий. Купити адаптер для сім карти і карти пам’яті. У цьому випадку нічого сточувати не доведеться, але ви отримаєте винесену сім карту і карту пам’яті за межі телефону. Але так як 90 відсотків власників смартфонів користуються чохлом, то і цей відросток ніхто бачити не буде. Знайти такий адаптер можна на Аліекспресс за запитом — «Sim tf Адаптер» і йому подібними.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector