Для Galaxy S8 і S8 + вийшов великий апдейт — що нового?

Samsung

Компанія Samsung випустила стабільну оновлення Android 9.0 Pie з новою оболонкою One UI для власників Galaxy S8 і Galaxy S8 +. Встановити його можуть користувачі, що купили пристрої в офіційній російській роздробі або в Європі.

Прошивка включає в себе лютневе оновлення безпеки Google, можливість призначення кнопки Bixby на запуск будь-яких інших програм, функцію активації DeX без спеціальної док-станції, підтримку форматів HEIF і Dolby Atmos, а також десятки інших нововведень. З повним списком змін можна ознайомитися нижче:

Samsung
Зображення: mobiltelefon.ru

Оболонка One UI прийшла на зміну інтерфейсу Samsung Experience, який колись замінив TouchWiz. Вона виконана за трьома правилами — фокус, зручність використання однією рукою і комфортне відображення інформації. Більшість елементів, з якими користувач взаємодіє найчастіше, переміщені в нижню частину екрану. Крім того, One UI отримала темну тему і більш округлі форми іконок і елементів інтерфейсу.

Апдейт займає близько 1.6 гігабайти просторів перед і поширюється «по повітрю». Оновлення тільки-тільки вийшло і може стати доступним для вас протягом декількох днів або навіть пари тижнів.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector