Нова збірка Windows 10 Mobile — з офісними програмами та універсальним магазином

Windows 10

Компанія Microsoft випустила нову збірку мобільної версії Windows 10 — з номером 10080. Встановити її можуть учасники програми Windows Insider, які отримують оновлення в числі перших (Fast Ring). Ця збірка вперше доступна для Lumia 930, 640 і 640 XL, а також смартфону не з числа Lumia, щасливчиком став HTC One M8 for Windows, який продається тільки в США.

Що нового в цій збірці?

Новий магазин додатків

У цю збірку додана бета-версія магазину, який колись був доступний тільки на комп’ютерах і планшетах. У ньому доступні додатки та ігри (в тому числі універсальні — для різних видів пристроїв), а в деяких країнах з’явилися розділи з музикою, фільмами і телевізійними шоу. Колишній магазин додатків в цій збірці збережений.

Універсальні офісні додатки

На цю збірку можна встановити нові універсальні офісні додатки Word, Excel, PowerPoint і OneNote. Вони доступні в магазині безкоштовно, і для їх використання не потрібно підписка Office 365.

Новий додаток Xbox

У збірку включено оновлене додаток Xbox зі стрічкою оновлень від друзів, ачівкі, месенджером, повідомленнями, можливістю перегляду ігрових відео і синхронізацією з консоллю Xbox Live.

Новий музичний програвач

У музичному плеєрі з’явилася підтримка відтворення музики, що зберігається в хмарі OneDrive, але вона поки доступна не у всіх країнах. В одному з наступних оновлень на живий плитці Ця програма має показано, яка композиція грає в даний момент. Крім того, в плеєр буде інтегровано радіо з доступом за передплатою Xbox Music Pass.

новий відеоплеєр

Новий відеоплеєр для Windows 10 тепер підтримує відтворення файлів MKV, фільтрацію і сортування колекції, а також додавання в колекцію папок з відеозаписами. У деяких країнах з його допомогою можна дивитися фільми і телевізійні шоу, взяті напрокат через сервіс Xbox Video. Завантажити цю програму можна з магазину.

Новий додаток камери

Цій збірці є оновлене додаток камери, але воно працює повнофункціонально лише на деяких моделях (1520, 1020, 930, 830, 640 і 640XL), а на інших частина можливостей відсутня через апаратних обмежень. Microsoft радить встановити додаток Lumia Camera навіть на ці пристрої.

Щоб завантажити цю збірку, потрібно зареєструватися в програмі Windows Insider, встановити однойменне додаток на Windows Phone, залогінитися в нього через канал Microsoft і перевірити наявність оновлень. Якщо ви вже зареєстровані в Windows Insider і користуєтеся Windows 10 на смартфоні, досить просто перевірити, чи є новий апдейт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector