Чому з’являється помилка 769 і як її усунути

Помилка 769 виникає при спробі підключення через тунельний з’єднання VPN або PPPoE і говорить про те, що вказане місце призначення недосяжне. Про те, що робити в такому випадку, і чому саме виникає така помилка, і піде мова далі в статті.

Не вдається підключити до інтернету

Помилка 769 виникає при неправильній установці драйверів мережевого обладнання

Насправді все не так складно, як може здатися на перший погляд. Справитися з подібною проблемою ви зможете самостійно, без участі фахівців. Найбільш поширеною причиною такої несправності є некоректна робота драйверів модему. Все, що потрібно від вас зробити в такому випадку — завантажити драйвери з сайту виробника вашого модему і встановити їх. Після цього перезавантажте модем і спробуйте підключитися заново. Обов’язково переконайтеся, що мережевий кабель не має фізичних пошкоджень і в цілому все гаразд.

Проблема при підключенні до мережі

Спробуйте включити мережевий адаптер. Щоб зробити це, натисніть комбінацію клавіш Win + R і в відкрилася рядку наберіть ncpa.cpl. У вікні доступних підключень знайдете і включите пункт «Підключення по локальній мережі». Якщо все одно не вдається зайти в інтернет, то, можливо, вся справа в мережевої карти вашого комп’ютера. Відкрийте «Диспетчер пристроїв» і в пункті «Мережеві адаптери» / «Мережеві плати» встановіть «Включити» або «Задіяти» (залежить від версії операційної системи). Після цього відкрийте «Майстер налаштування мережевих підключень» і, відзначивши пункт «Підключити до Інтернету», натисніть «Далі».

Активація обладнання для доступу до інтернету

Ще однією причиною помилки 769 може бути брандмауер Windows. Цілком ймовірно, що він просто блокує з’єднання. Вимкніть його на якийсь час і спробуйте підключитися заново. Видалення файлів з інтернету, які накопичуються в браузері також допоможе позбутися від помилки. Для цього вам знадобиться спеціальна утиліта для чищення системного «сміття».

Відключення брандмауера Windows

Також проблема може виникнути через шкідливого програмного забезпечення. Тому, якщо у вас з’являється така помилка, обов’язково запустіть сканування на віруси. Використовуйте тільки ліцензійні антивірусні програми, вони не всі платні. Є хороші, і при цьому безкоштовні антивіруси, яке можна завантажити прямо з офіційного сайту. Серед інших варто виділити 360 Total Security, Avast Internet Security, Dr. Web і AVG.

Сканування системи за допомогою 360 Total Security

Якщо взагалі жоден із запропонованих способів не допоміг вам позбавитися від набридливої ​​помилки 769, то, швидше за все, ваша мережева карта несправна і її доведеться замінити на нову. Щоб не купувати даремно, попросіть у кого-небудь із знайомих мережеву плату, встановіть її на свій комп’ютер і спробуйте підключитися.

Це все, що потрібно знати про помилку 769. Тепер ви в змозі самі вирішити подібну проблему з підключенням до інтернету. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття, і діліться своїм досвідом виправлення помилок при тунельному типі з’єднання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector