Чому модем відключається сам по собі

Коли ми вибираємо собі модем, то ми обов’язково звернемо увагу на швидкість передачі даних, наявність мережі Wi-Fi і на потужність сигналу. Звернемо увагу також на те, як він функціонує, і шукаємо тонкі настройки. Незважаючи на можливу недовговічність і ненадійність, люди вважають за краще купувати більш дешеві моделі, які підходять для них. Саме в такому випадку з’являється проблема, коли пристрій відключається само по собі.

Джерела проблеми виключення

Джерела проблеми виключення обладнання і шляхи вирішення проблем.

Чому обладнання постійно відключається?

Є кілька причин, по яких пристрій може виключатися. Вийти з таких ситуацій можна як самому, так і за допомогою майстра.

  1. Однією з причин є перегрів пристрою. При покупці дешевого і неякісного обладнання будьте готові до того, що воно буде перегріватися і відключатися. Перегрів буде створюватися через завантаження великих файлів в інтернеті. При цьому відбудеться виключення і перезавантаження. Краще не економте, а купуйте фірмові моделі перевірених фірм, які будуть надійними і довговічними.
  2. Ще однією причиною може бути пошкодження або відходження USB-кабелю. Частою причиною вимкнення модему є ненадійне підключення його проводу до комп’ютера або саме пошкодження кабелю. Якщо він пошкоджений, то потрібно провести заміну і поспостерігати, як працює обладнання. Якщо ж відходить провід, то потрібно змінити слот для пристрою, що підключається на такий, що менше розхитаний. Чим довше прилади працюють, тим більша ймовірність поломки слотів у них. Проблема з USB-кабелем
  3. При помилку ПО перезавантаження у приладу буде звичайною справою. Щоб усунути цю проблему потрібно перевстановити його прошивку. При наявності нової прошивки її варто завантажити і встановити.
  4. При наявності вірусів на комп’ютері не варто розраховувати на успішну роботу пристрою. Установка антивіруса і очищення ПК від вірусних програм допоможе цього уникнути.
  5. Якщо відсутні необхідні драйвери, то комп’ютер не виявить модем. Драйвери, які йдуть в наборі з ним, потрібно обов’язково встановити.

При наявності модему мобільного інтернету, наданого стільниковим оператором, прилад може не працювати по зовсім інших причин.

Чому мобільний модем вимикається?

Часті причини того, чому іноді вимикається модем мобільного інтернету.

  • Поламаний порт на комп’ютері. Роз’єми зношуються, і тому це позначається на роботі пристрою. Підключення до іншого порту є способом усунення такої неполадки. USB-порти
  • Часто буває, що відразу багато людей заходять в інтернет. Від цього телефонна вишка перевантажується. І через це може вимкнутися обладнання або його повільна робота.
  • При скачуванні великої кількості файлів електроніка має властивість перегріватися і вимикатися.
  • Вірусна атака робить роботу обладнання некоректною.
  • Невстановлені драйвери не можуть забезпечити нормальну роботу модему. Встановіть їх з флешки або установочного диска.

Прочитавши статтю, ми зрозуміли, що не варто економити. Адже краще купити хороший модем, який прослужить вам довго. В іншому випадку вам доведеться мучитися з дешевим пристроєм. Якщо вам не вдалося виправити неполадку самостійно, то зверніться до допомоги майстрів.

Сподіваємося, що стаття вам допомогла і у вас не залишилося питань. Якщо ж вони у вас є, задавайте їх у коментарях. Діліться цією статтею зі своїми друзями і ставте лайки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector