Як підключити MacBook до телевізора

Дорогі друзі, сьогодні ви дізнаєтеся, як підключити Макбук до телевізора. Напевно, пояснювати, які функції може виконувати при цьому телевізор, не потрібно, але все ж ми розглянемо цю складову в цьому блоці. Потім ми розповімо про способи підключення, а вже в наступному блоці детально розглянемо їх. Отже, що ж дасть нам таке підключення?

Підключення Macbook до монітора

 • По-перше, ви зможете використовувати телевізор в якості основного монітора. Тобто якщо для роботи в деяких програмах, іграх і утиліти вам не вистачає наявної діагоналі ноутбука компанії Apple, то ТВ може стати чудовою альтернативою в такому випадку.
 • По-друге, можна буде не тільки замінити або дублювати екран макбуков, але і розширити його, виконуючи одночасно два різних дії на двох різних дисплеях. Наприклад, можна буде вивести який-небудь фільм на екран телевізора, а на дисплеї ноутбука обробляти фотографії або рендерить відео.
 • І також ви зможете просто виводити деякий контент з пристрою на ТБ через бездротову мережу Wi-Fi. Звичайно, там є свої якісь нюанси, з якими потрібно буде розібратися в наступних пунктах.

Як можна помітити, дуже багато переваг, які може дати підключення Макбук до телевізора. Звичайно, це далеко не все, що надаються. Тобто вище представлена ​​узагальнена інформація, яка, в свою чергу, може ще ділитися. Наприклад, дублювання екрану дозволить вам також грати в ігри на основному моніторі, коли на іншому йде ваша улюблена передача або грає музика тощо. Тепер давайте розглянемо три способи підключення ноутбуків Mac до телевізора.

 1. Через стандартний HDMI-кабель. Тобто в цьому випадку вам буде потрібно кабель HDMI, який купується окремо в спеціалізованих магазинах. Ви також можете його купити на офіційному сайті Apple або у офіційних реселерів.
 2. Через бездротовий зв’язок Wi-Fi при наявності пристрою Apple TV. Тут і так зрозуміло, що для роботи вам потрібна приставка Apple TV.
 3. Можна вивести зображення з екрану Макбук на деяких сервісах на монітор Smart TV.

Тут ви вже відразу можете визначитися з типом підключення: якщо у вас є ТВ-приставка від «яблучної компанії», то переходите відразу до другого способу в наступному блоці. Якщо ж у вас є Smart TV і вам потрібно виводити тільки деякі дані (наприклад, відео з YouTube), то рухайтеся до третього способу. Якщо ж у вас немає нічого з перерахованого вище, а зробити це ви все одно хочете, то дешевше буде придбати HDMI-кабель. Обов’язково подивіться будинку, якої довжини шнур вам знадобиться, щоб в магазині ви не ламали над цим голову.

Як підключити Макбук до телевізора?

HDMI

 1. Підключіть кабель однією стороною у вхід макбуков HDMI і іншою стороною до телевізора з аналогічним виходом.
 2. На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку Source і за допомогою навігаційних клавіш виберіть пункт HDMI, де буде вказано тип підключеного пристрою (в залежності від моделі телевізора).
 3. В параметрах екрана MacBook встановіть необхідні для вашого монітора: дублювання, розширення або висновок зображення на один з обраних моніторів. Розглянемо докладніше кожен з цих варіантів:
 • Дублювання — це коли все, що відбувається на екрані ноутбука повторюється на великому моніторі телевізора.
 • Розширення — робочий стіл збільшується, тобто ви можете перенести вікно який-небудь програми на другий дисплей, а самі працювати, наприклад, в текстовому редакторі на першому екрані.
 • Висновок на перший або другий монітор — тут, мабуть, зрозуміло все з назви: зображення показується тільки на тому моніторі, який ви виберете.

Підключення MacBook до монітора через HDMI

Підключення MacBook до монітора через HDMI

AirPlay

Отже, як підключити Макбук до телевізора через Wi-Fi? Для цього існує AirPlay. Ця функція доступна тільки для власників приставки Apple TV, отже, якщо у вас її немає, то сервіс стає автоматично недоступним для вас. AirPlay дозволяє робити такі речі:

 1. Транслювати потокове відео з браузера Safari або ж плеєра Quick Time Player.
 2. Використовувати як комп’ютерний монітор, як і в разі підключення через HDMI.

Все, що вам потрібно зробити, це включити Apple TV, потім вибрати ваш ТВ в статусному меню AirPlay в рядку меню. Там же ця функція вимикається. Як бачите, нічого складного немає. Досить натиснути кілька клавіш, і весь необхідний контент переноситься на великий екран. Зверніть увагу, що для комфортної роботи з AirPlay вам необхідний доступ до високошвидкісного інтернету.

Приставка для телевізора Apple TV

Приставка для телевізора Apple TV

Smart TV

Користувачі iPhone напевно знають (а якщо не знають, то зараз дізнаються), що при перегляді відео, наприклад, в YouTube з’являється значок для трансляції відео. Ця ікона з’являється в тому випадку, якщо і телевізор Smart TV, і пристрій Apple підключені до однієї і тієї ж мережі Wi-Fi. Тоді ви натискаєте її, вибираєте ТВ і відео переноситься на великий екран. Таким же способом ви можете спробувати подивитися ролики з інтернету з Macbook.

Samsung Smart TV

Samsung Smart TV

висновок

Шановні читачі, тепер ви знаєте, як підключити Macbook до телевізора декількома способами. Сподіваємося, що у вас все вийшло, а працювати за ноутбуком стало ще комфортніше. Зверніть увагу, що деякі функції можуть бути недоступні на певних моделях комп’ютерів Mac, тому більш детально інформацію слід уточнювати на офіційному сайті компанії Apple. Не забуваємо ділитися своєю думкою, враженням і досвідом в коментарях! Як ви використовуєте два монітори і яким способом ви підключили до ноутбука Apple телевізор?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector