Чи можна встановити Viber на мобільний телефон в Криму

Месенджер Viber — це гарантія того, що ви завжди будете на зв’язку, незалежно від місця розташування співрозмовника. Останні події на Кримському півострові, напружені відносини між Україною і Росією породили масу складнощів і чуток навколо використання даних програм.

Вайбер в Криму
Багатьох користувачів цікавить, чи активний Вайбер в Криму

Перше питання, яке цікавить жителів Автономної Республіки це як встановити Viber на телефон в Криму. Реєстрація месенджера на російський чи український номер проходить без обмежень. Для цього вам потрібно:

  1. Зайти зі свого мобільного пристрою на Гугл Плей (якщо ОС Андроїд).
  2. Знайти через пошук потрібну програму.
  3. Завантажити її.
  4. Інсталювати на телефоні, зареєструвавши за номером телефону.
  5. Дочекатися, коли в СМС прийде цифровий код і ввести його в відповідне поле.

Вайбер в Криму
Скачайте програму з офіційного магазину
Вайбер в Криму
Для активації програми введіть свій номер і код підтвердження

Після цього ви зможете зайти в Вайбер і побачити там список контактів, автоматично доданих з телефонної книги. При цьому не важливо, в якій точці земної кулі знаходиться співрозмовник. Якщо він встановив Viber і активно ним користується, для вашого спілкування не буде ніяких перешкод.

На що звернути увагу при установці

Завантажити Вайбер в Криму може будь-який користувач, у якого є доступ до мережі Інтернет. При цьому не важливо — будуть це бездротові мережі або мобільний оператор, єдина вимога — стабільність сигналу.

Для власників гаджетів на операційній системі Android ми рекомендуємо скористатися магазином Google Play, а також офіційним сайтом viber.com або будь-яким іншим джерелом з всесвітньої мережі.

Пам’ятайте! Сумнівні ресурси можуть завдати шкоди вашому пристрою, разом з програмою є ризик завантажити шкідливе ПЗ. Довіряйте тільки перевіреним сайтам і не забувайте включати антивірусне забезпечення.


Якщо програма гальмує або зависає, не надсилає фото або текстові повідомлення, спробуйте її перезапустити. Подібні проблеми можуть спостерігатися відразу після інсталяції програми.

Для цього необхідно вимкнути і включити гаджет, якщо це не допомогло — в диспетчері завдань потрібно примусово зупинити роботу месенджера.

Важливо! Подібні дії в рідкісних випадках призводять до втрати особистих даних, які не підлягають відновленню.

Якщо потрібно здійснювати подібні маніпуляції, ми рекомендуємо попередньо скопіювати файли і листування на флеш-карту. Потім фото і відео можна знову закачати в телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector