Чи можна встановити два Viber на один гаджет і як це зробити

Популярний месенджер Viber дозволяє миттєво обмінюватися повідомленнями (текстовими та мультимедіа), а також відеодзвінки. При цьому неважливо, де знаходиться абонент, співрозмовники цілком можуть жити навіть на різних континентах. Століття стрімкого розвитку мобільних технологій викликає бажання розмежувати особисту і ділову життя.

Встановити два Вайбера
Встановити два Вайбера на один телефон можна, прочитавши нашу статтю
Як встановити два Вайбера на один телефон і користуватися ними одночасно — підкаже наш портал. Не обов’язково купувати гаджет з двома незалежними сім-картами, це може бути навіть смартфон з 1 сімки.

Для активації другого аккаунта ви можете просто на час поміняти карту, а після всіх маніпуляцій повернути її назад.

Інсталяція двох акаунтів: покрокова інструкція

Зверніть увагу, що розробник не підтримує прагнення користувача активувати два профілі. Він активно веде боротьбу зі спамерами, і якщо номер уже «засвічений» і заблокований — шансів на його повторну реєстрацію практично немає. І це не кажучи вже про одночасне використання програми на двох номерах.

Встановити два Вайбера
Другий Вайбер знадобиться вам, наприклад, в якості робочого
Активувати два Вайбера на одному телефоні — хитрість, придумана досвідченими користувачами. Щоб це зробити, потрібно:

  • завантажити месенджер з магазину або офіційного сайту програми;
  • інсталювати його на один з номерів;
  • зайти на Play Market;
  • ввести в пошуковий рядок слова Parallel Space;
  • завантажити додаток;
  • активувати його на мобільний пристрій;
  • відкрити програму для клонування і зі списку вибрати месенджер.

Що таке Parallel Space і як ним користуватися

Ця програма, за допомогою якого можна створювати клони програм, які вже встановлені на смартфоні або планшеті. Його можна використовувати не тільки для клонування Viber, але і в інших цілях.
Встановити два Вайбера
Знайдіть програму Paralell Space в магазині
Встановити два Вайбера
Встановіть програму натисканням зеленої кнопки
Періодично такий клон може «злітати», але не проблема активувати його знову. Головне, не видаляти корисний додаток зі свого гаджета.

Зверніть увагу! Програма не є офіційною, але і не вважається забороненою або нелегальної. Користуватися нею можна на свій страх і ризик, особливих обмежень немає. Не бажано завантажувати Parallel власникам айфонів — розробник не сприймає впровадження нового софта в свій мобільний дітище.

Знаючи, як встановити 2 Вайбера на 1 телефон, ви легко зможете спілкуватися без кордонів, розділяючи різні сфери свого життя. Один профіль — для друзів і близьке, другий — для роботи і бізнес-листування. В обох версіях є можливість відправляти і отримувати не тільки текстові, але і інші типи повідомлень, а також стікери.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector