Чи існує WhatsApp для ОС Bada: Ватсап на старих телефонах Samsung

WhatsApp — сучасний і надійний месенджер, розроблений під поширені операційні системи. Однак у власників старих мобільних апаратів на базі ОС Bada також є можливість скористатися корисним функціоналом Ватсап на своєму пристрої. Оскільки офіційної версії програми для даної платформи не існує, у багатьох виникає питання, де скачати і як встановити популярний месенджер на стару модель смартфона від Самсунг. У цій статті розглянемо процес інсталяції Whatsapp для Бада.

Що таке Bada

Bada — операційна система закритого типу, розроблена компанією Samsung Electronics для власних мобільних пристроїв, Smart TV і Smart Watch. Телефони на базі ОС Бада позиціонувалися компанією Samsung як смартфони, з назвою «бадафони». У 2010-2013 роках було продано велику кількість таких пристроїв, і вони до цих пір ще знаходяться в експлуатації. У зв’язку з величезною популярністю Ватсап багатьох користувачів цікавить версія програми для Bada. Тут їх чекає розчарування — власники бадафонов не зможуть встановити WhatsApp з офіційного сайту месенджера і магазину додатків. Тоді природно виникає питання: де взяти програму, яка буде коректно працювати на давно застарілої ОС Bada?

Ілюстрація на тему Чи існує WhatsApp для ОС Bada: Ватсап на старих телефонах Samsung

Рішення все ж є. Завдяки роботі програмістів-ентузіастів, користувачі можуть завантажити на смартфон файл Ватсап, повністю адаптований під ОС Бада. Крім того, користувачі можуть безкоштовно інсталювати російську версію месенджера. Для цього знадобиться відшукати в Інтернеті відповідний установчий архів. При цьому варто розуміти, що додаток для операційної системи Bada є лише його модифікованою версією для ОС Андроїд.

WhatsApp для Бада

Для завантаження робочої аматорської збірки Ватсап слід в браузері зайти на будь-який пошуковик і задати пошукову фразу, наприклад, «скачати whatsapp для bada». Після інсталяції програми володарі бадафонов зможуть використовувати всі можливості месенджера з багатомільйонною аудиторією:

 1. Відправляти текстові і голосові повідомлення, а також мультимедійні файли.
 2. Виконувати масові розсилки.
 3. Створювати групи і брати участь в групових чатах.
 4. Отримувати push-повідомлення про зміни у вашому профілі.
 5. Установка аватар і сподобався фон для чатів.
 6. Встановити статус аккаунта.
 7. Синхронізувати додаток з телефонною книгою смартфона.
 8. Відправляти співрозмовнику свої координати.

Однак здійснювати голосові і відеодзвінки Ватсап-користувачі з пристроїв на платформі Бада не зможуть.

Ілюстрація на тему Чи існує WhatsApp для ОС Bada: Ватсап на старих телефонах Samsung

Завантаження і установка

Пам’ятайте, що існує не так багато джерел для завантаження WhatsApp для ОС Bada. Ця система давно застаріла і не підтримується, тому знайти під неї інші програми, які з кожним роком стає все складніше.

Найчастіше додатки для Бада поширюються в формі архівів, що містять звичайний виконуваний exe-файл. Установку вам доведеться робити, підключивши телефон через USB-кабель до комп’ютера. Не забувайте, що apk і jar-файли, до яких всі вже звикли, не запускаються на Bada, ця ОС має іншу архітектуру. Крім того, є відмінності в процесі установки для версій до 2.0 і після.

Для коректної установки програми вам буде потрібно утиліта BadaAppsSignature.exe, яка формує службовий файл Signature.XML. Цю утиліту раніше можна було скачати з сайту — магазину додатків BadApps.com, але тепер шукати її доведеться в Інтернеті, сайт більше не працює. Після того, як архів програми буде розпакований і підготовлений сертифікат для нього, вся ця папка цілком копіюється в відповідне місце на файлової системи телефону.

Так, як бачите, процес зовсім не такий простий, як установка програм з Google Play, але що поробиш — із застарілими системами завжди так. В кінці статті ми наводимо відео-інструкцію, вам краще уважно її вивчити і дотримуватися її рекомендацій.

Так чи інакше, Ватсап у вас все-таки запрацює. Виконайте процедуру авторизації за допомогою чинного номера телефону і sms-підтвердження. У разі неможливості отримання повідомлення — секретного коду по смс, скористайтеся опцією «Зателефонувати мені». Введіть у відповідне поле введення секретну комбінацію чисел, яку продиктує бот в телефонному режимі.

Ілюстрація на тему Чи існує WhatsApp для ОС Bada: Ватсап на старих телефонах Samsung

Далі заповніть дані облікового запису: аватар, статус, відомості та приватність. Після цього можете приступати до спілкування з вашими абонентами в Ватсап. Наприклад, для того, щоб написати текстове повідомлення, виконайте такі дії:

 1. У списку абонентів месенджера виберіть користувача, якому хочете написати.
 2. Торкніться імені користувача.
 3. У діалоговому вікні напишіть текст.
 4. За бажанням можете додати фото, картинку або смайл.
 5. Потім натисніть Надіслати.

Як бачите, все, у кого ще залишаються в експлуатації старі бадафони, все-таки можуть вільно спілкуватися в месенджері WhatsApp. Хоча потрібно розуміти, що ніякого оновлення операційної системи або месенджера вам зробити вже не вдасться, тому що цей софт давно не підтримується. Тому, найдоцільніше задуматися про покупку нового, сучасного гаджета, на якому установка WhatsApp відбувається просто в один клік.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector