OGWhatsApp NET: завантажити останню версію безкоштовно [2019]

Мобільний месенджер WhatsApp, неймовірно популярний у всьому світі, встановлений на сотнях мільйонів телефонів. Його намагаються потіснити з ринку інші програми для моментального зв’язку, але поки безуспішно, Ватсап продовжує тримати першість. Така величезна популярність призвела до того, що почали з’являтися неофіційні моди програми, що реалізують ті чи інші корисні функції, яких немає в офіційному релізі. Про один з таких розширень варто згадати особливо.

Ілюстрація на тему OGWhatsApp NET: що це, його можливості, як завантажити останню версію

Що таке OGWhatsApp?

WhatsApp при установці на мобільний пристрій прив’язується до номера телефону. Надалі цей номер стає ідентифікатором абонента — саме на нього і потрібно буде дзвонити через месенджер. Але розробники не передбачили простий особливості: у однієї людини може бути кілька телефонних номерів. Крім того, давно вже не рідкість мобільники з двома або більшою кількістю SIM-карт.

Так ось, OGWhatsApp — це модифікація месенджера, яка вміє обслуговувати відразу два аккаунта з різними телефонними номерами на одному смартфоні. Офіційний же реліз розрахований як і раніше на те, що на телефоні повинен стояти тільки один Ватсап.

можливості модуля

Головна особливість програми, як уже було сказано, це можливість мати на одному гаджеті два аккаунта WhatsApp. Переваги тут точно такі ж, як і володіння двома телефонними номерами — один Ватсап для спілкування по роботі, а другий для особистих дзвінків.

Ілюстрація на тему OGWhatsApp NET: що це, його можливості, як завантажити останню версію

Крім цього OGWhatsApp може робити резервне копіювання вашої інформації окремо з двох акаунтів. Доступний попередній перегляд картинок перед їх завантаженням, і ще дрібні несуттєві поліпшення. Ну і, звичайно, немає необхідності носити з собою в кишенях два гаджета, досить одного.

Для установки цього мода немає необхідності отримувати на пристрої root-привілеї. Досить буде на карті пам’яті перейменувати папку, в яку буде встановлена ​​програма. Це можна зробити, наприклад, підключивши смартфон безпосередньо до комп’ютера і відкривши його файлову систему в Провіднику.

Наприклад, ваш старий WhatsApp був встановлений в папку / sdcard / WhatsApp. Вам потрібно видалити звідти все, перейменувати папку, наприклад, в / sdcard / OGWhatsApp, і встановити туди нову версію. Якщо у вас було листування на старому Ватсапе (хоча б одне повідомлення), то новий ОГВатсап це побачить і запропонує верифікувати старий телефонний номер. Після цього можна буде ввести і новий номер, який тепер стане основним.

Установка OGWhatsApp може виявитися не таким простим, як оригінальної програми. В інтернеті можна легко нейти інструкції, як це робиться. Результат буде коштувати зусиль — у вас буде два WhatsApp з різними номерами на одному телефоні!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector