c00cee2d що за помилка магазину Windows Phone

При спробі увійти в магазин Marketplace російські користувачі гаджетів на базі Windows Phone можуть зіткнутися з повідомленням «Виникли технічні неполадки. Спробуй пізніше. Якщо проблема повториться, перезавантажте телефон. Код помилки c00cee2d ». Перезавантаження пристрою зазвичай нічого не дає, і при запуску магазину помилка c00cee2d виникає знову. Нижче розберемо, що це за помилка c00cee2d в магазині Windows Phone, які її причини, і як її виправити.

Помилка c00cee2d

Що значить помилка c00cee2d?

Помилка c00cee2d на пристроях Windows Phone має досить давню історію, і вперше була зафіксована ще в 2011 році. Тоді її причиною стали збої мережевого підключення, а саму помилку усували перемиканням джерела Інтернету з Wi-FI на мобільний інтернет.

Кончина WM 8.1 (офіційна підтримка припинена) і швидка смерть WM 10 (c 24 січня 2018 року припинено активна розробка ОС) безпосереднім чином позначаються на працездатності різних програм, написаних під дані платформи. Безпосередньо це стосується і російських користувачів, які зіткнулися з помилкою c00cee2d протягом останніх місяців. Масове появи помилки c00cee2d викликано збоями в роботі російських серверів Microsoft, виправляти які американська компанія не поспішає. Згідно з повідомленнями служби підтримки MS, «завдання це не на першому місці».

Користувачі ж інших країн з помилкою c00cee2d стикаються набагато рідше.

Після того, як ми розібрали, що за помилка c00cee2d, розглянемо, як виправити дисфункцію на Windows Phone.

Читайте також: Код помилки 80070020 на Windows Phone.

Спосіб 1. Змініть розташування в настройках телефону

Оскільки дана проблема часто пов’язана з російськими серверами, насамперед рекомендуємо змінити в настройках телефону країну з Росії на іншу країну. Добре себе зарекомендувала зміна країни на Білорусь, Україну, США. Перейдіть в налаштування гаджета, знайдіть там «Час і Мова» — «Мова і Регіон» — «Країна або Регіон», і поставте країну Білорусь.

Замість Росії поставте

Замість Росії поставте «Білорусь»

В налаштуваннях телефону регіон засвітиться синім, і вам буде запропонована перезавантаження пристрою. Перезавантажте телефон, зайдіть в маркет, і скачайте необхідні вам додаток.

Спосіб 2. Натисніть на значок з лупою

При запуску магазину ще до того, як з’явиться повідомлення про помилку c00cee2d, швидко натисніть за піктограму лупи. Такий значок зазвичай розташований в правому нижньому кутку. Запуститься функція пошуку без повідомлення про помилку. Далі ви зможете спокійно користуватися можливостями магазину

Спосіб 3. Використовуйте VPN

Ще одним способом вирішити помилку c00cee2d стане використання VPN. Встановіть відповідне VPN-додаток, увімкніть її, і виберіть інше місце розташування (наприклад, США). Після цього спробуйте увійти в магазин і скористатися його функціоналом.

Hide.me VPN для WP

Добре себе зарекомендувало додаток Hide.me VPN для WP

Спосіб 4. Використовуйте додаток «Ігри»

Ще один дієвий спосіб обійти помилку c00cee2d складається у використанні програми «Ігри». Виконайте наступне:

 1. Перейдіть в меню вашого телефону;
 2. Запустіть там «Ігри» ( «Xbox Games»), зазвичай виглядає як значок з джойстиком;
 3. Кілька разів перегорніть сторінки вправо до тих пір, поки внизу екрана не з’явиться кнопка пошуку в вигляді лупи;
 4. Натискаємо на цю кнопку. У рядку пошуку вводимо назву програми, яку хочемо встановити на наш гаджет;
 5. Після знаходження даної програми чекаємо на «Встановити»;
 6. Програма встановиться, і буде працювати.

Спосіб 5. Встановіть більш сучасну версію з WP 8.1 до WP 10

Якщо ви користуєтеся телефоном на WP 8.1, рекомендуємо оновитися до версії Windows 10. Така операція доступна для наступних версій телефонів:

версії

Якщо у вас є такий телефон з WP 8.1, тоді виконайте наступне:

 1. Скачайте на ПК, і розпакуйте утиліту OTG Updater. При розпакуванні вкажіть папку, куди будуть складатися розпаковані і викачані файли програми;
 2. Запустіть на ПК файл otcupdater.exe з утиліти;
 3. Активуйте на вашому телефоні режим польоту;
 4. Підключіть телефон до ПК за допомогою ЮСБ-кабелю і дочекайтеся, поки ПК виявить смартфон;
 5. Дочекайтеся установки всіх необхідних оновлень;
 6. Після появи повідомлення «There are no updates for your device. Please, disconnect it »вимкніть ваш гаджет від ПК.

висновок

У цьому матеріалі ми розібрали, що це за помилка з кодом c00cee2d в магазині Windows Phone, а також привели способи, що дозволяють її виправити. Найбільш ефективними методами вирішення помилки c00cee2d є зміна місця розташування в настройках, а також натискання на значок лупи при запуску магазину. Дані варіанти підтвердили свою працездатність у безлічі користувачів. І ми рекомендуємо їх як ефективний засіб виправлення цієї помилки на вашому гаджеті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector