Apple безкоштовно відремонтує MacBook Pro 13 без TouchBar з бракованим акумулятором

MBP 13

Apple запустила глобальну програму по безкоштовному ремонту 13-дюймових MacBook Pro без TouchBar, в яких встановлено проблемний акумулятор. Під дію програми потрапляють будь-які моделі, випущені в період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

У компанії підтвердили, що в деяких моделях MacBook Pro з дисплеєм 13 дюймів встановлені батареї, які можуть або вже вийшли з ладу. Такі акумулятори з часом сильно здуваються, що надалі призводить до ще більш серйозних поломок.

Для того, щоб переконатися в можливості безкоштовної заміни акумулятора, необхідно перевірити відповідність моделі вашого MacBook Pro на офіційному сайті Apple. Для цього потрібно зайти спеціальну сторінку і ввести серійний номер Mac.

Серійник можна знайти штатними засобами macOS. Натисніть в лівому верхньому кутку системи на значок яблука і виберіть пункт «Про це Mac»:

macos

Якщо ваш MacBook Pro 13 без TouchBar підходить під дію програми, то можна сміливо звертатися до авторизованого сервісного центру Apple або заповнити заявку в розділі «Підтримка».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector