Як навчити смартфон знімати в темряві

Google Camera

В середині листопада компанія Google випустила оновлене додаток камери для смартфонів Pixel — з режимом Night Sight, завдяки якому можна робити фотографії пристойної якості навіть в умовах вкрай низької освітленості. Це досягається особливим алгоритмом зйомки: камера захоплює кілька знімків з дуже довгою витримкою, а потім склеює їх в фотографію, на якій видно навіть те, що не побачили б очі людини.

  • Night Sight
  • Без Night Sight

Night Sight — ексклюзив для смартфонів Pixel, а також пристроїв Xiaomi, що працюють на новій прошивці MIUI 10, однак порт нової програми камери з цим режимом неофіційно доступний кільком іншим пристроям. Умільці перенесли «Камеру Google» на наступні моделі:

Essential PH-1
Xiaomi Mi 5
Xiaomi Poco F1
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 5S
Xiaomi Mi A2 Lite
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
OnePlus 3 і OnePlus 3T
OnePlus 6 і OnePlus 6T
ASUS ZenFone Max Pro M1

Якщо вашого смартфона немає в списку, спробуйте завантажити «Камеру Google» версії 6.1 і вище з цього сайту. Можливо, один з портів буде працювати.

У всіх випадках потрібно лише завантажити і запустити APK-файл з інсталятором програми камери. Воно встановиться окремо від стокової камери, хоча значок буде приблизно таким же. Майте на увазі, що додаток, портоване з іншого пристрою, може або взагалі не працювати, або працювати нестабільно.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector