88005500500 хто дзвонить?

Багатьох користувачів цікавить, хто дзвонить з невідомого номера 88005500500. Подібні дзвінки можуть відбуватися вдень або вночі, в робочі або вихідні дні, мати систематичний характер і повторюватися з певною частотою. При піднятті трубки той, хто телефонує просто мовчить, викликаючи у відписав безліч незрозумілих питань. Нижче розберемося, хто автор такого дзвінка, і навіщо вам дзвонили з зазначеного номера.

88005500500 хто дзвонить?

Хто вам дзвонив з номер 88005500500

Номер 88005500500 належить ПАТ «Мегафон» — одному з провідних мобільних операторів Росії. Частка мобільного ринку даного оператора в Росії становить 29%, лише трохи поступаючись лідеру — компанії МТС (31%). «Мегафон» діє в 83 суб’єктах РФ, кількість абонентів цього оператора оцінюється в більш ніж 100 мільйонів чоловік.

ПАТ

ПАТ «Мегафон» — один з провідних мобільних операторів на ринку РФ

Зазвичай з номера 88005500500 дзвонять співробітники колл-центру Мегафона. Для здійснення дзвінків часто використовується «холодний» дозвон, при якому сам дзвінок здійснює програма. Лише після того, як абонент візьме трубку, програма спробує поєднати відписав з фахівцем колл-центру. Оскільки фахівці колл-центру беруть трубку далеко не завжди, то відповів на дзвінок абонент часто нічого не чує. Потім програма просто кладе трубку.

Колл центр

Колл-центр Мегафона в Тулі

Це може бути цікаво: хто дзвонить з номера 88003026062.

Навіщо можуть дзвонити з 8 800 55 00 500

Зазвичай дзвінки з номера 88005500500 здійснюється з метою реклами будь-яких нових акцій, тарифів і платних послуг від ПАТ «Мегафон». При піднятті трубки система попереджає відписав, що дзвінок записується. Потім фахівець уточнює вік реципієнта, і якщо ответившему більше 18 років, фахівець переходить до реклами мобільних послуг.

Серед пропонованих Мегафоном послуг найбільш часто можна зустріти послугу «Персональне пропозицію». У ній абоненту пропонуються різні індивідуальні знижки, програми і бонуси. Всі вони розраховуються відповідно до споживчою поведінкою абонента протягом минулих періодів, дозволяючи знайти ті послуги, які підійде саме йому. Наприклад, користувачам кнопкових телефонів не будуть пропонуватися тарифи з «Мегафон.ТВ». Фанам ж Інтернету будуть запропоновані тарифи з додатковими мегабайтами.

Речення

Одне з таких пропозицій

Також фахівці «Мегафона» пропонують підключити будь-які платні підписки з регулярними щомісячними платежами. В цьому випадку рекомендується відразу відповідати негативно, інакше зазначену підписку можуть підключити без вашого чіткого згоди.

У невеликому числі випадків причиною дзвінка з номера 88005500500 може бути опитування оператора за якістю наданих їм послуг. Вам будуть задано невелику кількість питань, що пропонують оцінити якість мобільного зв’язку і мобільного інтернету за 10-бальною шкалою.

звонок1

звонок2

звонок3

Рекомендуємо також: як дізнатися регіон за номером мобільного телефону.

Скільки коштує дзвінок на цей номер Мегафона

Незважаючи на безліч гуляють в мережі відомостей про платність номера 88005500500, такі дзвінки є безкоштовними. Це стосується як вхідних дзвінків з даного номера, так і виходять з нього дзвінків.

Ви можете особисто зателефонувати на даний номер, після чого вам відповість довідкова служба Мегафона. Остання зазвичай надає інформацію по цікавить вас.

88005500500 безкоштовний

Дзвінок на номер 88005500500 безкоштовний по всій Росії

Як бачимо, чутки про те, що дзвінок на даний телефон є платним, не відповідають дійсності. У деяких випадках гроші знімаються при підтвердженні абонентом згоди на будь-яку платну підписку. Якщо ж ви категорично відмовилися від будь-яких підписок, ваш рахунок залишається недоторканим.

Читайте також: код якої країни 48.

Що робити якщо надходять дзвінки з цього номера

Оскільки дзвінки з номера 88005500500 можуть надати інформацію по будь-яким зручним для вас тарифами або акціям. Вам вирішувати — відповідати або не відповідати на подібний дзвінок. Якщо ви не маєте наміру міняти тариф і отримувати будь-які платні підписки. Рекомендуємо взяти трубку і відмовитися від пропонованих оператором послуг.

  1. Для подальшого блокування реклами від «Мегафон» рекомендуємо підключити безкоштовну послугу «Відмова від телемаркетингу».
  2. Дану послугу можна підключити в вашому Особистому кабінеті на сайті Мегафона.
  3. Після підключення послуги кількість рекламних дзвінків від даного оператора значно зменшиться.

Відмова від телемаркетингу

Підключіть послугу «Відмова від телемаркетингу»

Це може бути цікаво: код якої країни 65.

висновок

Вище ми розібрали, кому належить номер 88005500500, і що робити під час вступу дзвінків з зазначеного номера. Якщо вас не цікавить будь-яка реклама від «Мегафон», рекомендуємо задіяти послугу «Відмова від телемаркетингу» в вашому Особистому Кабінеті на сайті Мегафона. Після цього зазвичай оператор перестає вам докучати, або зводить кількість таких дзвінків до мінімуму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector