Тариф Водафон Unlim 3G plus. Безлімітний інтернет??? Так. Але!

безлим Водафон 3g
Отже, серед усіх операторів мобільного зв’язку України Водафон став першовідкривачем в плані безлімітного доступу до мережі при номінальній вартості тарифу в 75 грн. Іншими словами за абонплату в 75 грн ви отримуєте інтернет без врахування трафіку. Але тепер залишилося розібратися з підводними каменями і різними недомовки від компанії Водафон.

Тариф Unlim 3g plus

абонплата

100 грн

Дзвінки в мережі Водафон, МТС

Безлім

Інтернет

Безлім

Дзвінки на інші мережі

100 хвилин на місяць

Дзвінки за кордон

1 грн в хвилина (в країни Водафон)

Підводні камені і зірочки

  • У пакеті дійсно надається безлімітний інтернет, але в межах трьох гігабайт на добу, далі буде обрізана швидкість даного інтернету до 800 кілобіт в секунду. Що в принципі не погано і його буде достатньо для відправки повідомлень в Viber, або FB, але для серфінгу і перегляду відео вже буде мало.
  • Дана абонплата, а саме 75 грн буде діяти до 31.01.2018 року, тобто це почала новорічної акції, а яка буде абонплата в наступному році — невідомо. Швидше це залежить від інших операторів і чи зможуть вони запропонувати аналогічний тариф для створення конкурентоспроможного пропозиції.
  • Швидкість потокового відео (не залежно від сервісу) — обмежена швидкістю 1,2 мегабіт в секунду
  • Все торенти і файлобменников — закриті

Також компанія Водафон попереджає, що швидкість може зменшуватися в залежності від завантаженості мережі, тобто якщо у вас буде швидкість в 3 мегабіта замість 40, то це нормально))).

Як перейти в Водафон Unlim?

Вартість переходу — 75 грн
Для переходу наберіть запит — * 888 * 2 #

Підсумок.

З огляду на той факт, що доступ у всіх тарифних планах з приблизно такою ж абонентською платою завжди обмежений трафіком, то пакет цілком має право на життя. Але замінити домашній інтернет Тріолан, Київстар, Укртелеком, воля і так далі — не може. 

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector