Тариф ред XS та ред Екстра XS. Відмінності, проблеми, рік без абонплат. —


На даний момент всі абоненти Водафон, які були підключені до тарифного плану RED XS автоматично були переведені в тариф EXTRA XS. Різниця і відмінності цих тарифів описана в статті про тариф RED екстра ХS.

Основна відмінність в тому, що платити тепер потрібно кожні 28 днів і абонплата тарифу дорівнює 55 грн. В іншому тариф ред екстра від попереднього нічим не відрізняється. Особливо якщо підключити послугу рік без абонлат. АЛЕ !!!

Проблеми і як підключити рік без абонплат в тарифі RED XS і RED EXTRA XS

Якщо ви на даний момент користуєтеся тарифом RED XS і у вас підключена послуга рік без абонплат, то ніхто автоматично Вам тариф не міняв. І в принципі до тих пір поки послуга діятиме все в порядку. Але як тільки вона закінчиться для продовження послуги Вам все одно доведеться перейти в тариф РЕД Екстра. До того ж послуга рік без абонплат для цього пакета становить 480 грн.

З цієї причини для початку потрібно перейти в тариф red extra.

Перший варіант.

Нічого не робити. Дочекатися поки послуга рік без абонплат закінчиться і робот компанії Водафон автоматично переведе Вас на новий пакет. Після стандартним запитом * 365 # підключити послугу.

Але цей варіант не завжди надійний, адже як тільки ви поповните рахунок на 480 грн Водафон зніме місячну абонплату в 55 грн. А це кілька невигідно.

Другий варіант.

Перейти в тариф RED EXTRA заздалегідь. Для цього ставимо додаток Водафон на свій смартфон і там в меню тарифи є пукнт з цим тарифом. Перехід — безкоштовний.

Після закінчення терміну дії послуги ви поповнюєте рахунок на 480 грн і продовжуєте послугу рік без абонплат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector