Смарт сім’я Лайфселл — Чи варто переходити. Відгуки

тариф смарт сім'я
Компанія лайфселл буквально пару днів тому створила новий тарифний план. І враховуючи, що за останні пару років все тарифи для всіх операторів мають практично однаковий зміст. Те даний тариф трохи відрізняється від конкурентів і як мені здається, буде дуже багато суперечок з приводу його застосування. Тому необхідно відразу розібратися, для кого може бути вигідний даний тарифний план і чи варто на нього підключатися?

Суть тарифного плану — смарт сім’я

Для початку необхідно зрозуміти нюанси даного пакета послуг.

  1. У тарифі є головний номер (лайфселл називає його ініціатор), а є другорядні номера — в загальному, утворюють «сім’ю», хоча підключати можна кого завгодно і скільки завгодно.
  2. Всі номери мають загальну кількість мегабайт, хвилин, на противагу цьому ініціатор може виставити ліміти на використання послуг для кожного номера
  3. Якщо пакет послуг видається в рахунок абонентної плати — вичерпаний, то кожен абонент в «сім’ї» може поповнити рахунок окремо і розмовляти, скажімо так за свої.

Вартість послуг в тарифі

Розглядати будемо тільки на прикладі найдешевшого варіанту даного тарифі «смарт сім’я S»

C 12.12.2018

Абонентська плата (тариф S)

135 грн

175 грн

Дзвінки всередині мережі

Безліміт (входить в абонплату), якщо абонентська плата не сплачена, то з першої хвилиною буде зніматися добова плата в розмірі 1 грн

Безліміт (входить в абонплату), якщо абонентська плата не сплачена, то з першої хвилиною буде зніматися добова плата в розмірі 1 грн

Дзвінки на інші оператори

200 хвилин (на всіх)

300 хвилин (на всіх)

Інтернет

6 гектар

12 гігабайт

ВАЖЛИВО! Максимальна кількість абонентів в сім’ї

3 людини

3 людини

Кому вигідно і чи варто взагалі підключати даний пакет?

Так як максимальна кількість абонентів у родині — S може бути тільки 3, то виходить що в середньому кожен буде платити по 45 грн. І припустимо все рівносильно будуть використовувати даний пакет.
Значить кожен отримає:

  1. 4 гектара трафіку в мережі
  2. 100 хвилин на інші оператори
  3. І безліміт на lifecell

Раніше тут було логічне обгрунтування, що тариф абсолютно даремний, але з 12 грудня 2018 року цей тариф має право на життя тому як мінімальна абонентську плату найдешевшого тарифу лайфселл становить 80 грн.

замість висновку

Ідеальним варіантом для кого підійде цей пакет. Доросла людина, якому час від часу необхідно перевіряти пошту або шукати інформацію в мережі, але при цьому є періодична необхідність дзвонити на інші оператори. У нього ж є дочка або син, якому здебільшого потрібен трафік, а не дзвінки. То в такому випадку таке нормальний розподіл послуг може надати позитивний ефект на економії сімейного бюджету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector