Тариф дзвінки всім 80 грн. Куди перейти. Тарифи для переходу лайфселл


У зв’язку з тим, що 12.12.2018 року компанія лайфселл піднімає або вже підняла абонплату практично для всіх тарифних планів до небувалих висот. Варто серйозно задуматися над тим, який тариф буде найбільш вигідним в подальшому. Максимально постраждали абоненти, які використовують сім карту лайф як другу, або ж ті які не користуються мобільним інтернетом. А це власники тарифного плата дзвінки всім. Абонплата якого підскочила з 50 грн до 80. При цьому копання лайфсел має нахабство заявляти, що умови стали ще більш вигідними. І пропонує безкоштовно перейти в будь-який доступний для переходу тариф.

Доступні тарифні плани для переходу на кінець 2018 року

— Абсолютна свобода абонентської плати якого також буде 115 грн
— Бомба — абонплата 150 грн
— Шейкер — абонплата 135 грн
— Лайфхак, вартість якого також постійно зростає і вже 175 грн
— тариф «Зроби сам» — мінімальна абонплата становить 65 грн
— тариф «Гаджет смарт» — мінімальна абонплата становить 50 грн
— Тариф Єдиний — без абонплати, але ціна одног хвилини розмови на всі номери включаючи лайф — 1 грн

Тариф зроби сам як варіант міграції для абонентів «Дзвінки Всім»

Так як всі перераховані вище і доступні тарифні плани мають абонплату вище, ніж новий тариф дзвінки всім, то логічно розглянути тариф зроби сам як варіант.

Якщо в тарифі зроби сам вибрати тільки дзвінки всередині мережі, то абонентська плата вийде в розмірі 65 грн, що безумовно менше дзвінки всім (80 грн) але ні інтернету, ні дзвінків на інші оператора там не буде.
Додаємо дзвінки на інші оператора в розмірі 50 хвилин і отримуємо абонплату в розмірі 70 грн
Якщо ще додати 1 гігабайт інтернету, то вийде 75.

Підсумок.

Якщо вам потрібен лайф лише для того, щоб використовувати його в якості дзвонили всередині мережі, то мінімальна плата це 65 грн на місяць. Якщо вам необхідний доступ до мережі або доступ до інтернету, то доведеться змінювати або номер телефону або оператора. Або і те й інше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector