Тариф без абонплати від лайфселл — ЄДИНИЙ —


На даний момент, а саме 2018-2019 рік знайти тарифний план без абонентської плати можна порівняти з пошуком людину яка не знає про інтернет. Хоча все вже настільки звикли до тарифних планів, де все нібито безкоштовно (тобто за абонентську плату), що більшості користувачів це і не потрібно. І ось в цьому матеріалі розберемо один з вимираючих тарифних планів без абонплати від компанії лайфсел під назвою єдиний.

Вартість послуг в тарифі єдиний

Тут в принципі все просто будь-яка послуга платна і обійдеться Вам ціною в одну грн. Безусвлоно це дорого, але якщо ви будете дзвонити раз на місяць, а в решту часу лише приймати дзвінки, то краще ніж викидати по 80 грн в місяць за номер, який рідко використовується.

абонплата

0 грн

Дзвінки всередині мережі

1 грн за хвилину

Дзвінки на інші оператори

1 грн за хвилину

СМС

1 грн

Плата за з’єднання

Про грн

Дзвінки на три обрані номери лайф

по 10 копійок за хвилину

Кому може знадобитися даний тариф

Якщо абонентська плата в 80 грн або 50 грн (гаджет смарт) для вас занадто дорого, а це найдешевші тарифи від лайфсел. Якщо ви розмовляєте, раз на місяць або ваш номер працює тільки для вхідних дзвінків, то цілком ймовірно, що тариф єдиний підійде для вас.

І можливо другий варіант цей номер можна підключити для Вашої дитини, з додатковою послугою ЧАРІВНА ТРІЙКА завдяки, якій дитина буде дзвонити вам по 10 копійок за хвилину.

Як перейти на тарифний план Єдиний

Тут, на жаль лише єдиний варіант і це установка додатки — МІЙ LIFECELL. Варто відзначити, що встановити додаток можна на будь-який смартфон і не обов’язково цим карта повинна бути в цей девайс. Після установки вам потрібно буде отримати супер пароль відправивши смс повідомлення з вашого номера на 123 зі словом PAROL.

Вартість переходу для всіх абонентів лайфсел становить 50 грн. І це ще раз доводить, що такий тариф не подобається компанії лайфсел.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector