Стилографи розумна ручка принцип роботи і її майбутнє

стилографи розумна ручка
Стартап Oree почав продаж розумних кулькових ручок Stylograph. Розумний пише гаджет має оригінальний дизайн, його нутрощі напхані електронікою, а варто розумна ручка чимало — $ 300.

Принцип роботи ручки

Розумний Oree Stylograph має мідний корпус, в якому змонтований акселерометр і маленька швидкісна відеокамера. Камера відстежує весь процес ручного письма та малювання різних малюнків. Харчується ручка від власного акумулятора швидкої зарядки. Годинної зарядки вистачає на пару діб роботи.

Написані розумною ручкою тексти і ескізи за допомогою Блютуз переносяться на айфони або Андроїд-смартфони. З мобільників вони вже заносяться на ПК, де автори або художники переводять в цифрову форму свої рукописні шедеври. Розумна Oree Stylograph пише звичайним стрижнем, правда для перекладу тексту в цифру потрібна особлива мінеральна папір, а та стоїть від $ 25 за 190-листову пачку. Загалом, виходить, що така розумна ручка зовсім не для бюджетного користувача.

Майбутнє такого девайса

Навіть з огляду на той факт, що зараз існують програми розпізнання рукописного тексту, що ручку можна використовувати як елемент цифрового підпису клієнта, все одно ця ручка не має майбутнього. І також зникне з ринку битсро як і з’явилася. А причини досить прості.

Причини, чому у такий ручці немає майбутнього!

Камера фіксує положення і рух закінчення ручки, але не фіксує тиск тому застосування такої ручки як захист електронних документів — неможлива, і з тієї ж причини така ручка буде без цікава художникам. Ну а письменники вже давно освоїли клавіатуру і пишуть свої розповіді ноутбуках і комп’ютерах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector