Конструктор сайту візитки — який вибрати? —


При виборі платформи для сайту-візитки слід керуватися загальними критеріями, наприклад, ціновий фактор, функціональний діапазон, потрапляння в топи рейтингів конструкторів сайтів.

Єдина відмінність конструкторів сайтів-візиток від всіх інших платформ для створення сайтів в тому, що в них набагато більше тематичних шаблонів і макетів, призначених саме для конкретного типу ресурсу — презентаційного.

Серед платформ, заточених під створення візиток, зустрічаються як доступні за цінового діапазону, так і преміум класу, тому у виборі слід керуватися не тільки порівнянням функціоналу, але і бюджетом.

Конструкторів, на яких можна створити виключно візитки, не так багато, набагато більше універсальних платформ, які призначені для найпопулярніших комерційних і некомерційних типів сайтів.

Дві платформи Webydo і 123sait підходять, в основному, для створення візиток і презентаційних ресурсів компаній і фрілансерів, але ви можете спробувати зібрати ресурс будь-якого відомого типу, наприклад, блог або навіть магазин.

Webydo — зарубіжний сервіс, на якому можна зібрати гарний і сучасний презентаційний сайт. На Webydo ви створюєте веб-ресурс за допомогою візуального редактора, вносячи правки в готові шаблони, вибрати тільки каркас сайту і створити його дизайн своїми руками або ж створити дизайн сторінок повністю з нуля. Кожен спосіб розрахований на користувачів з певним багажем знань. Перший — для новачків, другий — для досвідчених користувачів, третій — для просунутих веб-майстрів.

Інструменти редагування нагадують Фотошоп, а тому конструктор буде цікавий, перш за все, дизайнерам, які бажають спробувати себе в оформленні сайту.

Тарифи досить високі, зате тесовий період в 30 днів дозволить зрозуміти, чи підходить вам платформа чи ні.

На 123sait можна створити простий і красивий сайт в три кроки, тому платформа ідеально підійде для новачків. Дизайн сайту створити дуже легко, просто підбираючи варіанти оформлення в настройках. Ресурси, створені на 123sait, адаптовані для мобільних пристроїв, також можна зареєструвати свій домен.

Пробний період триває стільки ж, скільки і на Webydo, а потім доведеться вибрати відповідний тарифний пакет. Ціни досить високі, але для новачків платформа — ідеальний вибір. Досвідченим користувачам може не вистачити функціоналу та інструментів, так як конструктор настільки простий, що з ним впорається і дитина.

Дивіться більше цікавих конструкторів веб-сайтів на sitebuilders.club.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector