Як замовити wifi Водафон? Чи варто? Ціна? Послуга? —


На даний момент кожен абонент Водафон має в своєму розпорядженні будь то кількість трафіку для виходу в інтернет. При чому навіть ті хто користуються телефонами без операційних систем (звонилки). Але Водафон не зупиняється і в якості реклами своєї компанії покриває WIFI мережею місця скупчення людей (вокзали, аеропорти, торгові центри, ресторани і так далі). І за словами Водафон — це все направлено для поліпшення нашого з Вами проведення часу. Хоча по факту …

Що таке WIFI від Водафон?

Послуга дозволяє отримувати доступ до всесвітньої мережі за допомогою WIFI, а не мобільного інтернету. Але проблема в тому, що дана мережа доступна на платній основі.

Скільки коштує WIFI від Водафон?

  • За 2 години підключення до мережі — 1,6 грн
  • За 24 години — 5,3 грн

Багато це чи мало?

Вирішувати, звичайно ж Вам, але якщо враховувати, що ви прийшли в ресторан поїсти або очікуєте поїзда на вокзалі, то за 2 години серфінгу по мережі неможливо витратити весь трафік в рамках тарифного плану. Тобто на 2 години замовляти дану послугу — марно.

Якщо Вам потрібен швидкісний доступ на більший час, наприклад Ваш рейс в аеропорут затримали на більший час …. АЛЕ … Стоп … В аеропорту повинен бути WIFI для пасажирів, які платять. Теж саме можна сказати і про готелі.

Загалом, послуга створена для реклами і не більше …

Як замовити послугу?

Відправляємо смс на номер:

  • 7755 — на 2 години і вартість смс 1,6 грн
  • 7754 — на 24 години і вартість смс 5,3 грн

У відповідному смс приходить код з паролем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector