Як підключити Водафон?

Водафон стрічки
Чи варто переходити на Водафон чи ні, — це справа кожного. Варто тільки сказати, якщо Вам періодично необхідно телефонувати за кордон, то Водафон для цього підходить відмінно. Але тут немає тарифних планів без абонентської плати. З чого випливає, що незалежно від того телефонуйте ви чи ні Вам доведеться платити кожен місяць від 30 грн. Але якщо ви покладете пакет на поличку, то абонплата не буде, налічується, хоча і скористатися даним пакетом, також буде неможливо. В остаточному підсумку існує кілька способів підключення до мережі.

Способи підключення до мережі Водафон

1. Купівля стартового пакета

Перший і самий елементарний спосіб це покупка пакета Водафон в будь-якому магазині МТС або Водафон (якщо такий є в Вашого місті). Вартість такого пакета становитиме 50 грн. І в цьому пакеті активований тарифний план Ред S. І оплачена абонентська плата в розмірі 30 грн на один місяць. Для переходу на інший тариф Вам доведеться доплатити решту суми.

2. Перейти на Vodafone c наявного або нового пакета МТС

Для цього необхідно мати пакет МТС або купити інший пакет МТС і за допомогою USSD запитів перейти на нові тарифні плани Водафон.

  • Для переходу на тариф S — відправити запит * 730 # — сума на рахунку 30 грн (+7,5 пенсійний)
  • Для переходу на тариф M — відправити запит * 750 # — сума переходу — 50 грн
  • Для переходу на тариф L — відправити запит * 790 # — сума переходу — 90 грн
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector