Акція з номера 2016. Дні подарунків МТС.

подарунки мтс номер 2016
Те що, всі мобільні оператори діють однаково — це вже не новина. І в цьому ж ключі після запуску акції від Київстар смс на мільйон і розлучення людей на гроші компанія МТС також вирішила запустити аналогічний лохотрон. Для всіх незгодних, чому це «лохотрон» описано буде нижче (більш детально дана інфа виражена в статті про акцію СМС на мільйон від Київстар).

Мета акції «дні подарунків» — відправити смс на номер 2016

Це мета, яку ставлять перед собою маркетологи МТС. Для людей і абонентів МТС мета завуальована у вигляді подарунків та різних призів. А подарунків по суті 2:
— перший подарунок — 100 грн на телефон (91 штука) (які ви надалі витратите на дзвінки, а можливо і на відправку тих же повідомлень на номери 2016, щоб виграти головний приз)
— другий подарунок — Iphone 6 (3 шт). І я не кажу, що компанія не буде розігрувати і ви не отримаєте даний смартфон. Отримайте, тільки ось абонентів в компанії більше 11 мільйонів і навіть якщо учасників буде 1 відсоток, то веротяность виграшу в акції дні подарунків буде дорівнює 0,03 відсотка. І це менше ніж в казино.

Крім цього за акцію Вам доведеться платити абонентки плату.

Вартість участі в акції або скільки ви заплатите МТС за цей ….

  • 10 грн — активація — знімається один раз при відправленні смс на номер 2016 (плюс стоіомость смс згідно з вашим тарифним планом)
  • 3 грн в день — за участь в лотереї

Цитата з умов проведення акції

Вартість передплати на один день списується з особового рахунку Абонента не залежно від відправки відповідей на короткий номер 2016, і не залежно від правильності відповідей. Тарифікація відбувається щодня по номеру 2016 до самостійного відключення послуги.
З цього виходить, що мало того що підключили акцію Вам ще її потрібно відключити

Як відключити акцію дні подарунків

Для відключення необхідно відправити СМС повідомлення на номер 2016 зі словом «STOP» або «СТОП»

Навіщо МТС та інші оператори проводять такі акції

Для того щоб отримати наявні гроші на балансі компанії. Якщо трохи докладніше, то абоненти поповнюють рахунок і вимовляють даний баланс протягом певного періоду часу. Але є такі які рахунок поповнили, але через те що ведуть розмови тільки всередині мережі гроші на їх рахунку не закінчуються і київстар (МТС, Лайф) не може ними скористатися. Для цього вони придумують досить тупу акцію і чекають коли абоненти шляхом відправки СМС повідомлень витратять всі гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector