Як підключити вигідний і дешевий пакет в Київстар і Лайфселл? —

тариф
Відразу до справи. Такі оператори як Київстар та Лайфселл мають для своїх абонентів спеціальні тарифні плани з меншою абонентської платою (як правило вона мінімальна серед усіх наявних тарифів) і з достатньою кількістю послуг. Про Водафон сказати нічого не можемо тому, як на даний момент експеримент нічого не показав. Про суть експерименту і як перейти сказано нижче по тексту.

У чому суть спеціальних тарифних планів і хто їх може отримати?

Одним з таких тарифів є особливий розмови від лайфсел і підключити його за допомогою навіть наявного USSD запиту не так просто.

У Київстарі так взагалі за 35 грн на місяць можна отримати безлим на Київстар, 100 хвилин на інші мобільні оператори і 3 гігабайти інтернету.

В чому проблема?

Підключити такі тарифи можна тільки після запрошення від Київстар або лайфселл, а запрошення оператор розсилає після 4-6 місячного не поповнення наявного номера. І це було доведено нашими читачами і проведеним експериментом з трьома різними тарифними планами в кожному операторі.

Як отримати запрошення і суть експерименту

Близько півроку тому було прийнято рішення не поповнювати 6 наявних тарифних плани (3 від компанії Київстар та 3 від компанії лайфселл). При цьому номери працювали на вхідні, а 2 з них взагалі були вимкнені. Приблизно місяців через 4-6 на всі номери прийшли смс такого змісту:

«Для Вас є спеціальна пропозиція …. Бла бла бла і ви можете підключити тарифний план за …. »

У Лайфі пропонують, як правило — пакет за 15 грн (особливий розмови)
У Київстарі за 35 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector