Ерудит МТС Водафон — як відключити і чому?

Ерудит
Компанія МТС продовжує «радувати» своїх абонентів різними акціями. Для тих хто не помітити слово — радувати було не випадково занесено в лапки. А все тому, що акція ерудит так само як і попередні і діючі акції МТС 2016 або мільйон від київстар — мають однаковий підтекст — викачати вільні гроші на рахунках абонентів. Тому відразу перейдемо до суті

Як відключити акцію ерудит МТС (Водафон)

Для того щоб відключити повідомлення по акції ерудит необхідно

Відправити СМС повідомлення з текстом «СТОП» на номер 201305, 900, 901 або 991. Суть в тому, що умови акції змінювалися вже кілька разів і кожного разу щоб запудрити мізки своїм абонентам компанія МТС весь час змінювала номер, а акція — залишалася. Тому зараз найбільш правильним способом відключення буде відправка повідомлення на номер точно такий з якого вам приходять докучливі СМС.

Вартість і абонентська плата за участь в акції

Якщо компанія Київстар бере гроші тільки за відправлені СМС, то компанія МТС стягує плату в розмірі 6 грн на добу за участь, а СМС — нібито безкоштовні.

Чому в акції ерудит не потрібно брати участь:

Для того щоб отримати наявні гроші на балансі компанії. Якщо трохи докладніше, то абоненти поповнюють рахунок і вимовляють даний баланс протягом певного періоду часу. Але є такі які рахунок поповнили, але через те що ведуть розмови тільки всередині мережі гроші на їх рахунку не закінчуються і київстар (МТС, Лайф) не може ними скористатися. Для цього вони придумують досить тупу акцію і чекають коли абоненти шляхом відправки СМС повідомлень витратять всі гроші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector