Інтернет магазин. Знижуємо витрати, збільшуємо продажі —

продажу в онлайн магазині фото
Відкрити інтернет магазин, використовуючи готові скрипти і XML, може будь-який веб-майстер. Благо пропозицій на цей рахунок вистачає. А якщо скористатися партнерськими скриптами від різних магазинів, то і робити навіть нічого не потрібно. Благо справа зараз таких магазинів, які надають готові партнерки — вистачає. Максимум зусиль це придбати домен, залити скрипт на хостинг і в файлі налаштувань вказати свій логін і пароль. В принципі — все! Магазин готовий до роботи, приймання та обробки замовлень. Але продавати в партнерських магазинах свої товари не вийде.

В цьому випадку приходить на вихід — конструктори інтернет магазинів — докладніше на сайті sellios.ru. Вищезазначені конструктори дозволяють вам без знань html, CSS і тим більше php за невеликий період часу створити працюючий магазин. Але це далеко не все …

А як отримати покупців в інтернет магазин?

Можна спостерігати магазин у всій своїй красі за адресою домену, але щоб в магазині з’явилися перші відвідувачі, слід докласти чимало зусиль в одному випадку і зовсім трохи в іншому.

У першому випадку — це звичне просування, різні SEO прийоми, Унікалізація контенту і шаблону дизайну сайту та інше. При великому асортименті і суттєвої конкуренції, шансів вивести сайт в ТОП не великі, а по-іншому продажів не буде. Шанси поліпшуються за рахунок значного бюджету просування і постійної підтримки сайту на верхніх позиціях. А це під силу тільки великої торговельної мережі, але ніяк не бідному вебмайстру, який вирішив заробити в інтернеті, білими методами на білий мерседес.

У другому випадку — це отримання цільових відвідувачів за 1 цент грошей в рекламній мережі Яндекса.

Вигідне, якщо не халявное, пропозиція для багатьох інтернет магазинів, що працюють в Рунеті. Цільовий відвідувач це завжди високий CTR і високий відсоток продажів і відповідно дохід.

Основна перевага цього способу в тому, що в принципі ніякого просування взагалі не потрібно і, відповідно, не обов’язково вносити будь б то не було, зміни в опису товарів і постійна Унікалізація контенту, шаблону. Мало того, домен можна взяти будь-хто.

При всьому при цьому (при мінімумі витрат) якщо ще й отримувати цільовий трафік, орієнтований на покупку товарів, що тут можна ще сказати — умови чудові.

Як купити дешевий трафік в рекламній мережі Яндекса?

Якщо спробувати затіяти компанію в рекламній мережі Яндекса самостійно, то, швидше за все не знайдеться таких низьких цін. Або ці ціни будуть присутні, але трафік по ним буде дуже убогий, близький нулю. Вся фішка в підборі ключових слів для компанії.

Для цього необхідно знайти систему автоматизації даного виду реклами, то вирішиться остання проблема дешевого трафіку. Така система візьме на себе контроль за ставками, а також ефективність кожного із запитів (по CTR, конверсії, а також глибину перегляду) і відключати не настільки ефективні запити. Крім цього, система визначить URL сторінок для кожного ключового запиту і створить для кожного із запитів індивідуальне оголошення по всім заданими шаблонами і правилам.

Для того, щоб випробувати систему в роботі, для порівняння або для заробітку в інтернеті, досить після реєстрації в системі, заповнити невелику форму своїми даними і поповнити баланс аккаунта.

Якщо є десяток вільних доменів і достатньо місця на хостингу для розміщення декількох (різних) партнерських сайтів, то варто спробувати всі відомі партнерські магазини на предмет CTR і розмір доходу. Загалом, варто розуміти, що для отримання доходу необхідно експериментувати. І чим більше, тим краще.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector