Домашня акустична система: правила вибору і технічні характеристики —

Комплект Monitor Supreme 800 set (5.0)
Потужна акустична система, призначена для розміщення в віталень приватних будинків, перегляду відео і прослуховування музики, користується великим попитом у цінителів подібного роду розваг. Але купити акустичну систему для себе не завжди буває просто — каталог інтернет-магазину переповнений цікавими моделями. Прийняти рішення набагато простіше тим, хто чітко знає, що йому потрібно від домашньої акустики на сайті ЛЮКСПРО.

Габарити і дизайн пристрою

Габарити, дизайн і інші особливості зовнішнього вигляду — то, на що варто звертати увагу в першу чергу. Якщо підбір дизайну потрібно віднести до строго індивідуальним рішенням, то габарити рекомендується підбирати за правилами. Краще відмовитися від бажання купити акустику величезних розмірів в маленьку кімнату, а й мініатюрні розміри не підійдуть. Маленькі колонки не здатні відтворювати якісний звук. Швидше за все, володар маленьких колонок не зможе в повній мірі насолоджуватися добре промальовані низькими частотами. Потрібно правильно оцінити простір свого приміщення і підібрати відповідний за величиною варіант.
Що стосується матеріалу корпусу, два найпоширеніші варіанти — дерево і пластик. За інших рівних потрібно робити вибір на користь дерева — його акустичні властивості набагато вище. Пластикові моделі не можуть запропонувати всієї глибини і багатства звуку, на які здатне дерево.

Потужність і діапазон

Рівень тиску звуку, який створює акустична система при додаванні потужності — це показник чутливості гучномовця. Тобто, при ідентичній потужності, кращий звук буде у акустики, що має велику чутливість. Високим значення чутливості вважається від 90 децибел.

Вуха людини можуть сприймати звукові хвилі на частотах від 16 до 20 тисяч герц. Відповідна акустична система повинна відповідати цим показникам і відтворювати звуки на тих же частотах.

кількість смуг

Ідеальна професійна акустика повинна мати один випромінювач, рівномірно відтворює повний діапазон звукових частот. Сучасний ринок моделей з такою конструкцією не має, тому при виборі можна тільки прагне до цього ідеалу. Більш кращий варіант — трехполосная система, менш якісні, але економічні аналоги — моделі з 2 і 2,5 смугами.

Тривала електрична потужність

Цей параметр безпосередньо відповідає за гучність і вимірюється в Ватах. Електрична потужність акустики має кілька видів:

  • короткочасна: пристрій може відтворювати звук без пошкоджень невеликий проміжок часу;
  • довгострокова: пристрій може відтворювати звук без пошкоджень постійно.

Рекомендується купувати систему, потужність якої перевищує аналогічні показники підсилювача на 30 відсотків. Акустики з потужністю близько 75-100 Ватт для стандартного житла цілком досить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector