Принцип роботи шумозаглушення в навушниках. Переваги і Безпека! —

навушники з шумопоглинання
Вибираючи нові навушники, ви напевно зустрічалися з таким терміном, як шумозаглушення. Цілком ймовірно, що ви майже нічого не знаєте про те, як працює ця технологія, і існує думка, що вона може в майбутньому викликати проблеми зі слухом. Давайте розберемося. Варто також відразу відзначити, що детальний принцип роботи шумозаглушення в мікрофоні описаний тут, а в даному матеріалі наводяться лише базові речі.

Шумоподавляющіе навушники зменшують гучність фонових звуків, таких як людська мова і вуличний шум. Це відбувається за рахунок здатності навушників створювати власну звукову хвилю, яка і пригнічує небажані шуми в межах 20 децибел. Таким чином, близько 70 відсотків зовнішнього шуму блокується, не досягаючи вашого вуха, і ви можете спокійно зосередитися на звуці, що виходить з навушника.

На відміну від стільникових телефонів, шумоподавляющіе навушники не випромінюють радіацію і не створюють ніяких потенційних небезпек, які можуть бути пов’язані з пошкодженням слуху від частого використання пристрою.

Насправді, шумоподавляющіе навушники можуть виявитися корисними в багатьох ситуаціях, так як гучні шуми і низькі частоти можуть привести до проблем зі здоров’ям. Різкі гучні звуки можуть пошкодити слух, порушити сон, підвищити кров’яний тиск, викликати стрес і головний біль. Що стосується низькочастотного шуму, дослідження показують, що люди, які живуть в районах з активним автомобільним або залізничним рухом, мають більш високий рівень кортизолу в крові (кортизол — гормон стресу), ніж ті, хто проживає в спокійних кварталах. Ризик серцевого нападу також вище серед людей, регулярно знаходяться під впливом шуму.

Шумоподавляющіе навушники дають можливість з комфортом слухати музику на середній гучності, що не створює ризику погіршення слуху. Звичайно, якість звуку може бути не ідеальним, як у високоякісних студійних навушниках, і часом ви можете чути в них шипіння, коли музика не грає, але в цілому це відмінний варіант для тих, хто піклується про своє здоров’я і вважає за краще комфортне прослуховування улюблених треків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector