6 вимог до гральних навушників. Параметри. Як вибрати? —

6 вимог до гральних навушників. Параметри. Як вибрати?

Йтиметься про навушниках, які призначені для всіляких ігор, наприклад, навушники Asus Cerberus. Ті які грають ті знають, що таке ігрові навушники і чим вони краще від звичайних.

Але трохи хочеться сказати. Відмітна особливість цих навушників це вбудований мікрофон і високу якість звуку. При чому в хороших навушниках є трохи 2 каналу, а може бути і 5 і 7. Це зроблено для того щоб ви могли, граючи в гру не тільки чути противника який крадеться зліва і справа, але і вгорі, внизу, позаду і так далі …

Отже на що слід звернути увагу при покупці хороших ігрових навушниках.

навушники невелика жарт фото

  1. Ізоляція від зовнішніх звуків.

Під час гри потрібно обов’язково бути зосередженим лише на грі і деякі гравці можуть програти, якщо будь-якої звук відверне їх від гри. Так що навушники повинні бути зі зручною великою чашкою для вуха і вона повинна бути щільною. І обов’язково зручною, так що перед покупкою обов’язково потрібно приміряти навушники для того щоб до них потім не звикати.

  1. Мала вага

Ця вимога відноситься до зручності, але звернути увагу слід на це. Знову ж таки з важкими навушниками довго ви не тривалого очікування. Але як то кажуть все відносно.

  1. Великий діаметр випромінювачів.

Для того щоб чітко чути низькі частоти, типу вибухи і постріли величина динаміків обов’язкове. Більш точно, чому низькі частоти залежать від розміру вимикачів можна почитати в статті принцип роботи динаміка.

  1.  якісний мікрофон

По-перше широкодиапазонне і друге з шумоподавлювачем. Що таке шумопонижувач і навіщо він потрібен можна прочитати тут.

  1.  Довжина кабеля.

На перший погляд непримітна причина, але вам не дуже сподобається, коли в момент гри на емоціях ви смикне головою і вирвете кабель.

  1.  Регулювання гучності.

Це звичайно не обов’язково, але буде дуже зручно не згортати гру для регулювання гучності.

Напевно це все, що я зміг пригадати або десь прочитати з приводу вимог до гральних навушників. Якщо хто згадає ще щось то згадайте в коментарях.

p.s. Кращий спосіб захистити ваше життя від мікробів і хімічних речовин це очистити воду якої ви користуєтеся і фільтри Аквафор допоможуть вам в цьому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector