Автомобільні магнітоли купити, купити магнітолу в машину, магнітоли в машину

магнітола в машину вибір
Прослухати за кермом улюблену музику або навчальну програму з CD диска або флешки допоможе магнітола, яку можна встановити в будь-яке авто. З такою технікою швидше пробіжить час в пробці, далека дорога стане коротшим, а на пікніку легко влаштувати хіт-парад з улюблених мелодій.

Сьогодні купити магнітолу в машину в Києві можна без проблем, але важливо так підібрати пристрій, щоб отримувати від його роботи максимальну насолоду і кожна витрачена гривня працювала на комфорт автолюбителя. Привабливі ціни та хороший вибір пропонує інтернет-магазин Автомакс, на його прикладі ми і подивимося, як підібрати автомагнітолу за технічними параметрами.

Правила підбору магнітоли

Для того щоб грамотно підібрати пристрій для прослуховування музики в салоні авто враховують такі параметри магнітол:

  1. Тип,
  2. Монтажний розмір,
  3. роз’єми,
  4. Формати файлів відтворення,
  5. Розміщення дисплея,
  6. Сумісність з девайсами,
  7. Наявність кардридера.

Перший крок при виборі магнітоли в машину — це тип пристрою і ціна. Техніка працює з CD, DVD дисками і флешками, трохи дорожче коштують комбіновані автомагінтоли. Перший варіант дозволяє слухати музику і навчальні програми з CD, другий дає можливість відтворювати DVD диски. Найцікавіший варіант — це бездискова магнітола, тобто пристрій, який читає файли з флеш-карти і не має дисковода. Купити таку автомагнітолу в Автомакс можна без проблем і переплат. До її переваг віднесемо відсутність необхідності купувати диски — музику і інші файли на флешку можна завантажити з інтернету.

Другий крок при виборі магнітоли — це підбір пристрою по монтажному розміром. Тут складно помилитися, так буває тільки два види розмірів: 1 і 2 DIN. В документації на авто вказано монтажний розмір, якщо там його не знайшли, то запитайте про DIN на першому сервісі або в інтернет-магазині при покупці.

Крок третій — це вибір форматів відтворення. За логікою, чим їх більше, тим краще, але важливо щоб обов’язково були формати MP3, WMA і MPEG. Сучасні моделі техніки читають 5-8 форматів, але про всяк випадок уточните їх під час покупки.

Якщо плануєте підключати до автомагнітоли мобільний пристрій, то зверніть увагу на сумісність техніки. Найчастіше потрібна сумісність з Android або Apple.

В інтернет-магазині Automaxi автомобільні магнітоли купити можна недорого, з гарантією на пристрій і при гідному виборі. У продажу техніка брендів Kenwood, Pioneer, CYCLON і пристрої інших виробників. Купуючи автотовари в магазині Автомакс, ви можете проконсультуватися з менеджером, який не дозволить купити техніку з непотрібними форматами або неправильним розміром. Консультант підбере автомагнітолу з гідними параметрами і в заданому діапазоні цін.

Також продавець пропонує з доставкою по Києву різні автоаксесуари, інструмент, електроніку для авто та інші товари. Оплачується покупка картою банку, готівкою або через ЕРС, тому проблем з оплатою також не передбачається.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector