Огляд Джет Аудіо (JetAudio Basik). Кращий плеєр для windows. —

джет аудіо
JetAudio — програмний компонент для медіа-пристроїв, що випускаються компанією Cowon Systems inc., Відомого виробника портативної медіа техніки — аудіо і відео плеєрів, відеореєстраторів, акустики.

В якості безкоштовного медіа-плеєра для Windows доступна програма JetAudio Basic, хоча це і не основне його завдання. JetAudio Basic може працювати з великою кількістю форматів аудіо і відеофайлів. Плеєр здатний конвертувати аудіо, відео, скопіювати і записати компакт-диски, записувати звук. Транслювати відеопотоки з Інтернету і локальної мережі. Програма підтримує зміну зовнішнього вигляду, скін-паки.

JetAudio Basic допоможе зібрати і оформити вашу музичну колекцію. Ви можете створити відео для портативних пристроїв, таких як iPod і PSP. Так само плейер підтримує виведення багатоканального звуку і звукові ефекти, такі як реверберація або X-Bass. Ви можете дискретно змінювати швидкість відтворення і синхронізувати текст для MIDI.

JetAudio Basic може бути встановлений в базовій комплектації, в вигляді медіа-центру та панелі інструментів. Програма підтримує основні мови інтерфейсу, серед них російська та українська. Якщо вам не досить базових мов, ви можете створити необхідний вам переклад на сайті програми. Переклад скачується окремо і встановлюється після установки JetAudio Basic.

Плеєр містить безліч налаштувань зображення, відеоефекти, зміна формату екрану. Є графічний еквалайзер з попередньо встановленими звуковими ефектами. Програма дозволяє робити і зберігати скріншоти. Так само є будильник і таймер.

Програма JetAudio Basic здатна замінити вбудований програвач Windows. При наявності відповідних кодеків в системі, здатна відтворити будь-який відео і аудіо формат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector