Який програвач вінілу краще купити? варіанти

вініл - програвач
Сучасна квартира асоціюється з сучасним оснащенням та обладнанням. Плазмовий телевізор, планшет, ігрова консоль і інші електронні пристрої — це природні елементи квартири. В останні роки, в моду повернулися програвачі, пов’язані з ретро стилем. І зараз можна знайти ультрасучасні моделі, які ідеально будуть підходити до квартир XXI століття.

Досить широкий вибір різних програвачів такого плану представлений в інтернет магазині мойо і звичайно ж, порівнювати дані програвачі з тими які випускалися 20 років тому — не варто, тому як і за якістю звучання, і по надійності вони перевершують в рази.

Сучасний програвач вінілових пластинок

Один з найдешевших програвачів з класичним дизайном, це Medion MD 83447, що дозволяє прослуховування вінілових платівок. Завдяки вбудованій функції можна завантажувати музику на SD-карту або USB-пам’ять (якість 32, 64, 96, 128, 192 або 256 кбіт / с). Все управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Цей програвач можна придбати по дійсно недорогою ціною.

Інший, гідний уваги екземпляр — CAMRY CR 1113. Він поєднує в собі традиційний дизайн з сучасністю — в класичному корпусі розташований РК-дисплей, а також FM-радіо. Цей пристрій дозволяє відтворювати музику з старих платівок на трьох різних швидкостях — 33/45/75 ОБОРОТОВ в хвилину. Додатковою перевагою є вбудований будильник, а завдяки входу AUX до програвача вінілових дисків можна підключити інші пристрої.

Інша модель програвача, ION LP Classic, має досить компактні розміри 381 x 318 x 102 мм, для якого єдиною ознакою сучасності є USB-порт, розміщений в корпусі. Він служить для підключення програвача до комп’ютера, що дозволяє трансформувати відтворювані з компакт-диска записи в цифровому вигляді. Ця операція дуже проста — в комплекті з пристроєм пропонується компакт — диск, на якому знаходиться програмне забезпечення EZ Vinyl (у версіях для Windows і Mac OS X). Після його запуску музика автоматично розподіляються на окремі композиції. Це дозволяє легко створити резервну копію в цифровому вигляді.

грамофон

У більш високої цінової полиці знаходиться найбільший вибір всіляких програвачів. Тут знаходиться класичне обладнання для відтворення диска, а також і з підтримкою CD / DVD дисків або файлів mp3. Саме таким пристроєм є LAUSON CL136. З лицьового боку стильний, темний (або червоного кольору) корпус, там же знаходиться дисплей. Над ним розташована тарілка для відтворення вінілових платівок. Пристрій оснащений цифровим тюнером FM / AM, CD-плеєром і mp3-плеєром. Це дозволяє прослуховувати музику з різних джерел, а якщо ви хочете перенести пісні з диска, можете зберігати їх у форматі mp3 в пам’яті програвача. Разом з програвачем надається пульт дистанційного керування. Іншим цікавим рішенням є DENON DP-200, тобто автоматичний аналоговий програвач вінілових пластинок з кодувальником mp3. Оснащений USB-роз’ємом і, як і згадані раніше пристрою, також дозволяє легко зробити запис цифрових файлів mp3 з аналогових записів на компакт — диску, що додається до програвача, який має відповідне програмне забезпечення. Крім того, тут ви знайдете знімний фонокоректор, який дозволяє підключати програвач до будь-якого ресивера або підсилювача.

На закінчення

Грамофон в сучасній квартирі — це додаткове прикраса і один з елементів, що забезпечують відпочинок і розваги. Як показують наведені приклади, можна знайти модель на будь-який бюджет і гарантувати собі відмінну якість відтворення навіть старих платівок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector