3g інтернет від Vodafone. Відмінності від МТС —

швидкість інтернету Vodafone
У статті 3g інтернет — порівняння послуг були представлені розцінки і умови використання доступу до всесвітньої мережі за допомогою смартфона і послуг, що надаються всіма мобільними операторами України. На той момент компанія МТС перебувала на останньому місці за якістю і ціною на «даний товар». А все тому що, МТС вирішила знімати окрему плату за даний вид доступу до інтернету. Іншими словами ви отримуєте інтернет на високій швидкості, але платити за нього потрібно буде більше. І цифра ця дорівнює 90 грн на місяць. Але в цьому факті дратує не сама звіряча абонентська плата, а її подача тому як в тарифному плані смартфон 3g при підключенні послуги рік без абонплат Ви отримуєте доступ до мережі на швидкості EDGE (256 кбіт / с) безкоштовно, а для того щоб використовувати 3g ви повинні доплатити.

Що ж змінилося при підключенні до Vodafone?

Відразу хочеться сказати, що для того щоб підключитися до Vodafone досить змінити тарифний план на Vodafone Red, а це доступно за допомогою будь-якого номера МТС. І це буде дешевше, ніж купувати пакет Vodafone окремо. Крім цього у вас залишається Ваш старий номер.

Тепер, коли у вас пакет Vodafone Вам достатньо підключитися до інтернету і в залежності від швидкості в Вашому регіоні Ви будете мати доступ до мережі і додаткових грошей за використання з вас ніхто знімати не буде. Це з позитивних моментів, про негативні буде трохи нижче.

Скільки коштує інтернет 3G від Vodafone?

Абонентська плата 30 грн (RED S)

500 мб трафіку

Абонентська плата 50 грн (RED M)

2 000 мб трафіку

Абонентська плата 90 грн (RED L)

5 000 мб трафіку

Що не вистачає в компанії Vodafone?

Компанія Vodafone хоч і пропонує доступ до інтернету у всіх тарифних планах, але все ж цього не досить. Тому як необхідно ввести додаткові послуги для тих, хто використовує мобільний інтернет не кожен день або не кожен місяць. Найкращий спосіб це зробити додати послуги доступу в додаток до тарифних планів.

Наприклад, послуга — Інтернет на день або інтернет на тиждень як це було реалізовано в МТС.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector