Абсолютна свобода від лайфселл — Оцінка і порівняння тарифу —

абсолютна свобода
Отже, компанія лайфселл ввела 2 лінійки тарифних планів в цьому місяці. Перша це Оптимальний смартфон і ознайомитися з нею можна за посиланням. А друга це абсолютна свобода і якщо перший нововведеного тариф мав тільки один недолік (а саме підключити його можуть тільки нові абоненти, тобто для того щоб скористатися необхідно змінити свій номер). То в абсолютну свободу — свободу і не пахне. Але про все по порядку!

У чому подібність і відмінності тарифу супер свобода від тарифу абсолютна свобода

Для тих, хто не в курсі суть цих тарифних планів приблизно однакова. Ви платите абонентську плату кожен місяць і в замін отримуєте якийсь кількість хвилин на всі мобільні оператори, включаючи лайфселл.

Тобто основна схожість 3g (супер) свободи і абсолютної свободи — відсутність безліміту всередині мережі.

Тепер по відмінностям:

В по суті це 2 однакових тарифних плани, тільки новий тариф абсолютна свобода має більш високу абонплату в розмірі 75 грн на відміну від супер свободи або 3G Свободи — 60 грн. А все інше було скопійовано. Але ….

Компанія лайфселл все ж позиціонує цей тариф як більш вигідний, тому як у нього є нічний безліміт на трафік з Youtube. При цьому Лайфсел в своїй рекламі не говорить, що підключити доведеться для безлміта до більш дорогому тарифного плану під назвою Абсолютна свобода M c абонплатою вже в 125 грн.

Вартість послуг в тарифі і порівняння з 3g свобода

Абсолютна свобода (S)

Абсолютна зводу (M)

3g свобода

Дзвінки на всі мобільні оператори включаючи і дзвінки всередині мережі

750 хвилин

Інтернет

2 ГБ

5 ГБ

2 ГБ

Трафік з YouTube

2 ГБ

5ГБ (вдень) і безліміт (вночі з 00 до 8 ранку)

Не має

абонплата

75 грн

125 грн

60 грн

Як підключити і чи варто?

Для переходу в тариф абсолютна свобода S — * 141 * 701 #
Для переходу в тариф абсолютна свобода M — * 141 * 702 #

З огляду на той факт, що для отримання безлімітного доступу до відео сервісу Youtube необхідно буде заходити вночі і при цьому ще й платити по 125 грн на місяць, то заради такого «задоволення» простіше і дешевше буде підключити 3g свобода з абонплатою в 60 грн.

Для переходу в 3g свобода — * 141 * 501 #

замість висновку

Як видно з розцінок на послуги в новому тарифі не додалося нічого крім абонентської плати, а рекламована марна послуга Youtube, та ще й в нічний час, коли можна скористатися стаціонарним інтернетом — не має ніякого сенсу. З цієї причини тариф створений лише для того, щоб плавно і без збурень абонентів підняти абонплату і заробити більше грошей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector