Як приховати номер МТС. Чи варто … Як підключити, відключити?

Знову прихований номер - фото
Як відключити послугу антивизначник номера МТС.

Для цього достатньо відправити USSD запит виду — * 132 # або ж відправити СМС повідомлення на номер 3012. І послуга буде деактивовано протягом доби.

Детальніше про послугу Прихований номер

Що таке послуга прихований номер думаю, що знають все тому як зараз далеко не кінець 90-х коли багато хто навіть не уявляли таке можливим. Взагалі то послуга у компанії МТС називається антивизначник номера. І вона нічого не приховує по суті, а лише не дає можливості визначити номер. Так що якщо деякі думають, що можна поставити прихований номер і при цьому займатися будь-яким шахрайством, то такі люди дуже помиляються, тому як за запитом в компанію МТС можна дізнатися номер абонента, який Вам телефонував. Як це зробити думаю можна здогадатися, якщо не знаєте то напишіть в коментарях я опишу ситуацію.

І виходячи з того що сенсу в цій послузі немає, то її як і описані додаткові послуги раніше (мтс клік або) потрібно відключити. Тому як вартість в місяць даного задоволення обійдеться приблизно в 15 грн. А приблизно, тому що вартість розраховується подобово в розмірі 49 копійок на добу без урахування 7,5 відсотків сплати в пенсійний фонд.

Кому вигідно підключати послугу

Чесно сказати, думаю що нікому. Тому як знаю багато знайомих, які взагалі трубку зі прихованих номерів не піднімають. Значить, і додзвонитися буде важче. А якщо подумати, то можливо якщо ви займаєтеся нав’язливою рекламою будь-якого непотрібного продукту, то так для того щоб Вам потім не змогли помститися (якась частина людей) прихований номер може дійсно допомогти.

Як підключити.

Якщо ж ви все-таки вирішили, що послуга Вам потрібна то для підключення потрібно відправити запит * 131 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector