Другий і додатковий номер київстар. Як відключити або замовити? —

Суть послуги.

Якщо ви є абонентом київстар у вас вже є номер киевстар яким ви користуєтеся, але з якихось, то причин Вам потрібен номер який би ви давали мало знайомим людям або Вам необхідний номер продажу товарів через інтернет. В такому випадку є 2 виходи: Перший це купити нову сім карту, а другий — це замовити номер за допомогою послуги «Додатковий номер».

Переваги послуги додатковий номер:

  • Чи не потрібен другий телефон або телефон з підтримкою 2-х сім карт
  • Можна міняти номер телефону — вартість 10 грн.
  • Той же тариф, який підключений до вашого номеру (але це не завжди перевага)

недоліки послуги

  • Вартість підключеної послуги — 12 грн на місяць, тобто при покупці нової сім карти скажімо за 20 грн у вас залишається сімка з номером.
  • Ви прив’язані до однієї сім карті і одному телефону і якщо буде загублена сімка або заблокована оператором, то і всі підключені номера також будуть анульовані.
  • Складність набору і висока ймовірність неправильного набору (постійний набір перед номером абонента — 818)

Виходячи з вище перерахованих властивостей даної послуги моя думка — цю послуг краще відключити і ніколи їй не користуватися. А альтернатива даної послуги — покупка другого телефону або ж покупка телефону з підтримкою 2-х сім карт. І в другій телефон купується пакет який ви будете використовувати не тільки як додатковий, але і як ефективний спосіб економії своїх коштів.

Як відключити послугу додатковий номер киевстар

Для відключення необхідно відправити запит — * 100 * 33 * 6 #. Також можна скористатися голосовим меню — 477 * 76. Або ж підключивши систему мій київстар.

додатковий номер киевстар відключення

Яким чином купити нову сім карту будь-якого оператора — можна не пояснювати. А ось як замовити послугу додатковий номер краще зупинитися докладніше.

Як замовити послугу ДОП номер киевстар

Для замовлення додаткового номера необхідно відправити запит — * 100 * 33 * 2 #, вартість послуги на місяць, як уже обмовлялося вище одно — 12 грн.

Після активації Вам присвоюється номер і приходить смс повідомлення, в якому вказано сам номер і детальна інформація як скористатися послугою. Також звернувшись в сервісний центр киевстар з обслуговування клієнтів можна підключити красивий номер. Але вартість підключення красивого номера буде від 250 грн до 1500 грн (золотий номер з повторюваними 4 цифрами).

Як підсумок можна сказати для якщо Вам потрібен номер для організації своєї справи, то краще буде купити нову сім карту, при цьому підібрати тариф, з яким буде зручно спілкуватися з клієнтами різних операторів. А свій номер використовувати тільки з метою спілкування з друзями, колегами, родичами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector