Дзвінки в Білорусь з України — порівняння Vadafone Lifecell Київстар

Дзвінки в Білорусь - рейтинг послуг
Продовжуючи тему дзвінків за кордон від операторів мобільного зв’язку Водафон, Київстар та Лайфселл. Варто розібрати вартість дзвінків в республіку Білорусь. І перше з чим ми стикаємося при здійсненні дзвінка в Білорусію — це його дорожнеча. Звичайно ж вартість дзвінка не зрівнятися з яким небудь Уругваєм або Угандою, але все ж ціна хвилини трохи дорожче, ніж в Польщі або Росії.

Вартість дзвінка в Білорусію — Київстар

У Київстарі для дзвінків за кордон найбільш вигідно буде використовувати послугу — Улюблена країна. І за це доведеться заплатити:

  1. 5 грн — одноразовий платіж (підключення)
  2. 2 грн — плата за з’єднання
  3. І хвилина розмови — 6 грн.

Тобто для того щоб поговорити 10 хвилин — це буде коштувати не рахуючи підключення — 62 грн.
Підключення для абонентів Київстар — * 222 * 375 #

Дзвінки в Білорусь — Лайф

Для здійснення дзвінків за допомогою оператора LifeCell — необхідно буде підключити послугу Дзвінки за кордон, або перейти на тарифний план з однойменною назвою. Вигіднішу пропозицію буде перехід на тариф Дзвінки за кордон, тому що в ньому немає абонентської плати і плата за з’єднання дорівнює 1 грн замість 2 (послуга).

Але варто розуміти, що тариф Дзвінки за кордон призначений тільки для дзвінків за кордон і для розмов по Україні — він абсолютно невигідний. Отже, скільки потрібно буде заплатити для 10 хвилинного дзвінка:

  1. Плата за з’єднання — 1 грн
  2. Хвилина розмови — 6 грн

У підсумку загальна вартість — 61 грн. Що в принципі і також як і в Київстар.

Дзвінки в Білорусь — Водафон і МТС

Тут все трохи простіше, Ви просто набираєте номер в міжнародному форматі +375 ******** і платіть за це 5 грн за хвилину. У підсумку за 10 хвилин розмови доведеться заплатити — 50 грн

Дзвінки в Білорусь — МТС

Якщо у Вас тариф МТС (то що телефон Вам має мережа Водафон, це нічого не означає), то ви можете скористатися послугою 0 за кордон і за допомогою неї зателефонувати по 5 грн за хвилину.
Детальніше як підключити послугу — тут.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector