Знайшли додаток для ідеальних сторіз в Instagram. Це найпростіший спосіб красиво оформити фото і відео

Знайшли додаток для ідеальних сторіз в Instagram. Це найпростіший спосіб красиво оформити фото і відео

Якщо на запуск сторіз в Instagram у нового формату публікацій було більше противників, то тепер історії стали набагато популярнішими звичайний публікацій. Розробники явно приділили багато уваги аналізу і оцінки користувальницького поведінки і змогли придумати таку подачу нового контенту, що спочатку ми прокрутити тимчасові публікації і тільки потім переходимо до класичної стрічці. Одночасно з ростом популярності сторіз виникає закономірне питання: як виділитися серед всіх інших користувачів і привернути увагу саме до своїх публікацій? Базові інструменти вже є в самому Instagram, наприклад, можна додавати тексти з різним оформленням, стікери, гифки, опитування, геолокацію, згадувати користувачів і багато іншого. Втім, всі користувачі знаходяться в рівних умовах, а значить, роблять в публікаціях приблизно одне й те саме.

додаток для ідеальних сторіз в Instagram

Хороший спосіб виділитися — замінити повноекранні фото і відео на стильні колажі і почати розповідати справжні історії за допомогою більш зручного додавання тексту, заголовків і підписів. Так, трохи довше через необхідність використовувати ще один додаток і вибирати в ньому макети публікацій, зате результат виходить відмінний. Додаток для створення красивих сторіз в Instagram називається Unfold. Воно є в App Store безкоштовно з одним набором шаблонів для публікації. Ще два звичайних і один з плівковими ефектами — за гроші, але завантажувати їх не обов’язково. На мій смак, щоб круто оформити публікації, досить базового комплекту. Втім, за додаткові набори просять не такі вже й великі гроші, так що теж можна купити.

додаток для ідеальних сторіз в Instagram

У Unfold користувачам пропонуються заздалегідь заготовлені шаблони, які можна наповнювати фотографіями, відео, додавати тексти і заголовки. У безкоштовному наборі більше десятка різних розкладок: один великий знімок, знімок з текстом, пари фотографій, колажі з великою кількістю знімків. Цього вистачить для будь-яких ситуацій. Втім, потрібно знати два аспекти: по-перше, для максимально швидкого створення історій фотографії можна вставляти тільки в заздалегідь підготовлені місця і такого розміру, як це було задумано в Unfold. Міняти розташування знімків в макеті не вийде. Другий момент пов’язаний зі шрифтами. Як це часто буває, підтримки кирилиці немає. Англійською мовою виходить стильна типографіка, а російською літери виглядають нудно. Не є великою проблемою до тих пір, поки не доведеться написати змішаний текст.

додаток для ідеальних сторіз в Instagram

Втім, навіть з урахуванням пари дрібних недоліків додаток Unfold стане в нагоді тим, хто активно користується Instagram і хоче урізноманітнити сторіз фотографіями і текстами з більш ефектною подачею, ніж це можна робити стандартними інструментами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector