iPhone гальмує? Час міняти акумулятор

На думку учасників форуму Reddit, компанія Apple передбачила в своїх смартфонах заниження тактової частоти процесора в залежності від що залишилася в акумуляторі ємності. Це зроблено для того, щоб уникнути перегріву і загоряння акумулятора, а також для продовження часу автономної роботи.

Користувач Reddit з ніком TeckFire справив тестування iPhone 6s в бенчмарке Geekbench до здачі смартфона в ремонт: пристрій набрало 1466 балів в одноядерному тесті і 2512 балів в багатоядерному. Після заміни батареї, яка втратила 20% від номінальної ємності, смартфон став набагато працювати швидше і набрав в тих же тестах 2526 і 4456 балів. У середньому iPhone 6s отримують інші значення: 2330 і 3984 бали.

Володарі інших моделей iPhone відзначили ту ж тенденцію, причому заниження тактової частоти процесора, за їхніми словами, з’явилося ще в iOS 10.2.1. Зменшення продуктивності на нових моделях смартфонів Apple не так помітно через використання більш енергоефективних ядер.

Порівняти швидкодію вашого смартфона з пристроями інших користувачів можна за допомогою безкоштовного додатку CPU DasherX. Якщо воно покаже, що iPhone сповільнилося, це означає, що, швидше за все, настав час нести його в сервісний центр і просити заміну акумулятора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector