Як використовувати десктопний режим в Android Q

Android Q

У третій бета-версії Android Q реалізований десктопний режим роботи. Він дозволяє використовувати смартфон в якості комп’ютера при підключенні до монітора навіть без спеціальної док-станції. При цьому інтерфейс операційної системи змінюється — він стає адаптованим під великий екран, а додатки можна запускати в окремих вікнах.

Десктопний режим на смартфонах Pixel можна форсовано включити через настройки для розробників. На Essential PH-1 він автоматично активується після підключення до монітора за допомогою адаптера USB Type-C → HDMI. На інших пристроях, який є оновлення до Android Q, він може включатися інакше в залежності від конкретної моделі.

Android Q

На зовнішньому екран може працювати спеціальний лаунчер, оптимізований для десктопного режиму. Крім того, там може відображатися клавіатура. Оскільки Android Q в даний час знаходиться на стадії тестування, десктопний режим не призначений для звичайних користувачів, а необхідний розробникам для того, щоб вони могли підігнати під нього свої додатки та ігри. До моменту офіційного випуску релізной версії Android Q цей режим, ймовірно, буде фіналізовано, і їм можна буде користуватися для роботи з додатками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector