Значення смайликів в WhatsApp: популярні емодзі і їх використання

У XXI столітті смайлики — популярний спосіб швидкої передачі емоційного стану. Вони стали настільки популярні, що є практично в кожній програмі, яка надає можливість спілкування за допомогою чату. Відповідно, месенджер WhatsApp в числі таких.

Ілюстрація на тему Значення смайликів в WhatsApp: популярні емодзі і їх використання

Як появлись смайли

Історія смайлів проста до неподобства. Як зараз, так і раніше вони використовувалися для графічного опису емоційного стану людини. До слова, традиційний смайл, зображується у вигляді кола, двох точок і дуги, був виявлений на древньому глечику XVIII століття.

Як ними користуватися в WhatsApp

Якщо в Вотсапе є смайлики, чому б їх не використовувати? Саме про те, як це зробити, і буде розказано зараз:

  1. Перейдіть в чат з користувачем, якому хочете відправити смайлик.
  2. Натисніть на іконку усміхненого обличчя.
  3. У списку всіх емодзі виберіть сподобався і натисніть по ньому.

Ілюстрація на тему Значення смайликів в WhatsApp: популярні емодзі і їх використання

Після цього він буде доданий в повідомлення і вам залишається лише натиснути кнопку «Відправити», щоб його побачив ваш співрозмовник.

Значення смайликів російською мовою

Тепер перейдемо до позначення смайликів в Вотсап. З огляду на те, що їх сила-силенна, розглядатися будуть категорії смайлів.

Смайли і люди

Головним призначенням цієї категорії смайликів є передача емоцій. Саме тут знаходиться найпопулярніше усміхнене обличчя, яке стало символом самого слова «смайл». Серед базових емоцій, таких як злість, радість, щастя і їм подібних, є також жести рук і іконки одягу.

Тварини і природа

На особливу увагу заслуговують емодзі тварин. Як і великим рахунком вони дублюють смайлики з попередньої категорії, тільки в облич кішечок, собачок і інших вихованців. Також в цю категорію входять іконки, які символізують природні явища: дощ, веселку, хмари, грім і так далі.

їжа та напої

Ілюстрація на тему Значення смайликів в WhatsApp: популярні емодзі і їх використання

Назва категорії повністю відображає її суть. Тут ви можете знайти страви з усього світу. Варто зазначити, що розділ не сильно об’ємний, так що тарілку борщу ви в ньому не знайдете.

активність

У наборі смайликів присутні емодзі, що символізують який-небудь вид спорту. Тут вам і футбол, і баскетбол, більярд, боулінг тощо. Є навіть смайлик геймпада.

Подорожі та місцевості

Тут можна знайти емодзі, виконані у вигляді фотокарток із зображенням всесвітньо відомих пам’яток. Крім цього можна знайти іконки статуеток, гір, наметів, пляжних парасольок, вулканів і так далі.

предмети

Ілюстрація на тему Значення смайликів в WhatsApp: популярні емодзі і їх використання

Книги, годинник, ручки, олівці, телефони, замки, ножиці, скріпки — все це і не тільки можна виявити в категорії «Предмети». Назва говорить сама за себе, все, що можна назвати предметом, знаходиться тут.

символи

Якщо ви шукайте символ любові, то червоне сердечко знаходиться саме тут. До слова, воно може бути не тільки корисним. Крім знаків Зодіаку, тут можна також виявити символи, що використовуються в індуїзмі та інших релігіях.

прапори

Категорія проста до неподобства. У ній є іконки прапорів, мабуть, практично всіх країн світу. При бажанні можна відшукати навіть прапор ЛГБТ-спільноти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector