Завантажити Viber для Java безкоштовно

Завантажити Viber java сьогодні виявляє бажання не так уже й мало користувачів. Навіть незважаючи на те, що дана платформа відноситься до відверто застарілим не тільки морально, а й «фізично».

Перші версії для Джави були випущені ще навесні 2012 року. Багато хто пам’ятає, що саме Java в той час була однією з найпоширеніших і перспективних платформ. Однак часи йшли і змінювалися. Вперед вирвався, здавалося б, нічим не примітний тоді Android.

Viber Java версія

Особливості Вайбера на Джаві

В першу чергу, варто відзначити, що Вайбер java повністю враховує всі особливості цієї платформи. Тут здійснена адаптація програми до кнопковим телефонами. Хоча і є певні обмеження. З цим нічого не поробиш: при всьому своєму бажанні розробникам їх не оминути. Наприклад, не можна дзвонити один одному — не тільки по голосовому каналу, а й по відео теж.

Втім, можна вести листування. І навіть обмінюватися всілякими файлами. Для багатьох, не дуже вимогливих, користувачів цього більш ніж достатньо.

Завантажити Viber для AndroidЗавантажити Viber для BADAЗавантажити Viber для BlackBerryЗавантажити Viber для NOKIAЗавантажити Viber на IOS

Звідки можна завантажити Виберіть для Джави

Завантажити Viber в форматі jar з офіційного сайту, на жаль, не вийде. Розробники, мабуть, не вважають більше за потрібне продовжувати підтримку свого програмного продукту для застарілих систем. І офіційно про припинення підтримки Вайбера для Java було оголошено досить давно.

Втім, це зовсім не означає, що положення є безвихідним. Адже як і раніше є в Мережі і на різних файлових сховищах файли Viber jar.

Viber Java
Viber володіє безліччю корисних функцій

Завантажити ці версії можна:

  • З всіляких тематичних ресурсів, які присвячені файлів для Джави;
  • А також з торрента.

Звичайно, Viber jar і в цьому випадку залишається абсолютно безкоштовним і поставляється в русифікованому вигляді.

  • Завантажити JAR версію Viber Мессенджера

Користувачам сенсорних дисплеїв буде потрібно якийсь час звикати до особливостей управління за допомогою кнопок. Хоча, навіщо їм повертатися до кнопковому інтерфейсу, — теж той ще питання.

В даний час не тільки для джава доступний Вайбер. Зверніться до переліку сумісних ним операційних систем виглядає досить переконливо. Так що можна стверджувати, що саме Виберіть відноситься до тих самих стрімко розвиваються проектам, які зуміли пробитися на вершину «з самих низів».

Viber Java

Словом, скачати безкоштовно цей месенджер можна сміливо рекомендувати дуже багатьом користувачам не тільки мобільної операційної платформи Джава, але і власникам інших пристроїв. І тоді можна перебувати на зв’язку зі своїми друзями і близькими постійно. Причому, безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector