Завантажити месенджер Veon для Windows Phone (Nokia Lumia)

Смартфон в руці

Не так давно велика міжнародна холдингова компанія VEON Ltd., представлена ​​в Росії брендом «Білайн», познайомила численних користувачів зі своїм новим дітищем — додатком VEON. І ця програма — не просто месенджер для спілкування з друзями і знайомими, а ціла платформа, яка поєднує в собі, крім майданчика для спілкування, сервіс мультимедіа, інформаційну та новинну платформи, а також сервіс з унікальними партнерськими пропозиціями і знижками. А для користувачів мобільного оператора «Білайн» в додатку присутні свої «фішечки» у вигляді окремого особистого кабінету і безкоштовного інтернет-трафіку, дзвінків і повідомлень при використанні програми.

Випробувати додаток можуть, звичайно ж, не тільки абоненти «Білайн», а й ті, хто віддав свою перевагу будь-якому іншому оператору зв’язку. Інтернет-платформа Veon доступна для установки на операційну систему Ios або Android, а й користувачі Windows Phone не залишаться в стороні і зможуть встановити програму на свої смартфони. Правда, ця функція буде доступна не для всіх.

Як безкоштовно завантажити Veon для Windows Phone

Сьогодні Віндовс Фон представлений в якості операційної системи на ряді мобільних апаратів. Серед них присутні такі популярні моделі серед смартфонів, як: Microsoft Lumia 535 Dual Sim, HP Elite X3, Xiaomi Mi4 Windows 10 і ін.

екран Veon

Для власників телефонів з Windows Phone скачування всіляких додатків для смартфона передбачено через спеціалізований магазин Windows Store. Але асортимент представлених програм в бібліотеці даного сервісу настільки мізерний, що там можна побачити лише самий мінімум з усього різноманіття адаптованих під мобільні пристрої програм.

За допомогою магазина Віндовс встановити VEON не вийде, але його можна безкоштовно завантажити на сторонніх ресурсах в мережі інтернет, де файл програми розміщений для скачування в форматі. apk. Не так давно американська компанія Майкрософт обмежила установку Android додатків на свої смартфони спеціальним розширенням Build 10240, але при великому бажанні і невеликих маніпуляціях з функціоналом телефону Android програми все одно можуть бути встановлені на певні моделі смартфонів з встановленою Windows Phone.

Можливі проблеми при установці

Основна заковика при установці платформи полягає в тому, як правильно android версію Беон розпакувати на Windows Phone, спочатку підтримує розширення встановлених не з офіційного магазину програм — .xap.

Головне в процесі самої розпакуванню — це діяти повністю за інструкцією. Докладну інструкцію до розпакуванні та встановлення android додатків можна знайти в інтернеті.

Чоловік і жінка з покупками

Функції програми в порівнянні з іншими платформами

Встановлене на Windows Phone додаток Veon, якщо порівняти з Андроїд-версією, нічим не відрізняється від оригіналу. У порівнянні з версією для Ios платформа також нічим не виділяється: той же функціонал, то ж оформлення, той же процес реєстрації в платформі.

Установчий файл Veon для будь-якої операційної системи скачується абсолютно безкоштовно і налаштовується за допомогою трьох простих кроків:

  • Підтвердження номера телефону висланим на нього смс-повідомленням.
  • Ухвалення користувальницької угоди.
  • І настройка особистого профілю.

А ви вже встановили Veon на свій смартфон? Поділіться своїми враженнями та думками з цього приводу в коментарях. Нам і іншим читачам буде цікаво дізнатися вашу думку на рахунок новомодної платформи: чи варто воно того?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector