Компанія Veon LTD (раніше Вимпелком) — історія, вакансії

Фон з логотипів Veon

Veon Ltd — це змінене назви гіганта телекомунікаційної імперії VimpelCom який об’єднує операторів мобільного зв’язку в багатьох країнах світу. Російські абоненти Вимпелком вже змогли відчути переваги комунікаційної платформи Veon, безкоштовно надає їм ряд зручних можливостей.

Що таке Veon group і зв’язок з Вимпелком

У лютому 2017 року холдинг VimpelCom оголосив про зміну назви на Veon Ltd. В кінці березня відбулися позачергові збори акціонерів компанії, на якому вони схвалили рішення щодо зміни назви. Після цього було офіційно оголошено про ребрендинг холдингу.

Під новою назвою Veon (раніше VimpelCom) здійснила успішне розміщення своїх акцій на біржі Euronext голландського міста Амстердам. Euronext стала другою майданчиком після NASDAQ, на якій почалася торгівля акціями компанії.

Сьогодні Veon group це потужна телекомунікаційна імперія, яка одночасно з розширенням мереж стільникового мобільного зв’язку переходить до широкого використання для спілкування можливостей інтернету. Беон — компанія, що надає зручні можливості для своїх абонентів по здійсненню телефонних дзвінків, обміну голосовими і текстовими повідомленнями, фотографіями і відеороликами, створення груп і спілкуванню в чатах.

Найближчим часом для користувачів Беон будуть доступні можливості з придбання різних товарів і послуг і отримання на них унікальних акційних пропозицій та знижок. Партнерами Беон є відомі світові гіганти такі як: BurgerKing, Lamoda, Madrobots, RamblerCo, Skyeng. Список партнерів постійно розширюється. Розробники планують інтеграцію платіжної системи Mastercard для миттєвої оплати покупок.

Логотип Veon Ltd

Платформа вже зараз надає доступ до інформаційних каналів багатьох інтернет видань і перегляду популярних телеканалів.

Для різних країн платформа Veon має свої особливості. Так для російського ринку фахівці Вимпелком входить в холдинг Veon розробляли окремі функції комунікаційної платформи, враховуючи запити своїх абонентів і нюанси російського законодавчого поля. Користувач може підлаштовувати контент безпосередньо під свої переваги.

Історія створення компанії

У 1991 роки співробітники Радіотехнічного інституту імені А.Л. Мінца очолювані Дмитром Зиміним заснували підприємство Вимпелком. Також її співзасновником став підприємець американець Огі Фабела. У 1993 році підприємство почало розвивати напрям мобільного зв’язку під торговою маркою Bee Line. Проект виявився дуже успішним. 1996 рік ознаменувався виходом компанії на фондову біржу міста Нью-Йорк (NYSE). Було проведено успішне розміщення акцій. Згодом було прийнято рішення про перехід на біржу NASDAQ (станом на початок 2017 року капіталізація становила 7,56 мільярда доларів).

У 2010 році відбулося об’єднання російського підприємства Вимпелком і компанії Київстар з України. При цьому створився концерн VimpelCom Ltd. Об’єднання в 2011 році з Wind Telecom бізнесмена Нагіба Савіріса з Єгипту дозволило VimpelCom вийти на міжнародні ринки. У різних країнах їм використовувалися для надання комунікаційних послуг різні бренди.

Руки зі смартфонами

За результатами роботи холдингу в 2016 році його виручка склала 8,995 мільярда доларів, при цьому число її абонентів збільшилася до 207,6 мільйонів чоловік, а якщо врахувати загальне з CK Hutchison підприємство в Італії, то кількість клієнтів склало 238,9 мільйона чоловік. Прибуток компанії виріс до 2,4 мільярда доларів.

Перша згадка про бренд Veon з’явилося восени 2016 року. Таку назву отримало додаток для спілкування клієнтів, яке з’явилося в Італії. Головною його відмінністю від інших подібних додатків була відсутність тарифікації послуги для абонента в пакетному тарифі.

Сьогодні компанія VimpelCom успішно працює в наступних країнах: Алжирі, Вірменії, Бангладеш, Грузії, Італії, Казахстані, Киргизії, Пакистані, Росії, Таджикистані, Узбекистані, Україні.

LetterOne є найбільшим серед російських і іноземних акціонерів компанії Veon. Її частка становить 47,9%.

На даний момент інтернет платформа Veon працює у всіх країнах присутності компанії, в тому числі і в Росії. Саме в 2017 році почався перехідний процес від телекомунікаційної імперії, якої раніше була VimpelCom, до технологічної компанії Veon.

Динамічний розвиток передбачає необхідність комплектації рядів холдингу новими співробітниками здатними додати імпульсу її розвитку. Інформацію про наявність вакансій в компанії Veon можна отримати, зателефонувавши за телефонами її дирекції.

Якщо Ви використовували платформу Беон, напишіть свою думку про неї в коментарях. Для нас дуже важлива Ваша інформація.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector